کد خبر : 209174
تاریخ انتشار : جمعه 15 دی 1402 - 21:56

۱۰ فیلم آخرالزمانی که حتماً باید آن را ببینید

۱۰ فیلم آخرالزمانی که حتماً باید آن را ببینید

اگر می‌خواهید شب تا صبح بیدار باشید و با پایان زندگی فکر کنید، تماشای انواع فیلم آخرالزمانی بهترین انتخاب ممکن است. حتی اگر چنین دغدغه‌ای ندارید هم خوب است حداقل ۱ یا ۲ نمونه از فیلم‌های زیر را تماشا کنید و اوقات فراغت خودتان را به خوبی برنامه‌ریزی نمایید. از آنجایی که دانلود فیلم بدون

اگر می‌خواهید شب تا صبح بیدار باشید و با پایان زندگی فکر کنید، تماشای انواع فیلم آخرالزمانی بهترین انتخاب ممکن است. حتی اگر چنین دغدغه‌ای ندارید هم خوب است حداقل ۱ یا ۲ نمونه از فیلم‌های زیر را تماشا کنید و اوقات فراغت خودتان را به خوبی برنامه‌ریزی نمایید. از آنجایی که دانلود فیلم بدون سانسور هم یکی از مسائل مهمی است که اکثر افرد با آن درگیر هستند، ما امکان دانلود فیلم‌ها بدون سانسور را هم برای شما فراهم کرده‌ایم. پس لیست را بررسی کنید و با خیال راحت فیلم مورد علاقه خود را ببینید.

۱. Sunshine

Sunshine یک فیلم حماسی آخرالزمانی به کارگردانی دنی بویل و نویسندگی الکس گارلند، خالق Annihilation است. داستان این فیلم در سال ۲۰۵۷ اتفاق می‌افتد و زندگی گروهی از دانشمندان را دنبال می‌کند که برای احیای خورشید در حال مرگ به فضا فرستاده می‌شوند. وقتی اولین مأموریت آنها شکست می‌خورد، تیم دوم به عنوان آخرین امید بشریت فرستاده می‌شود. بویل به بازیگران دستور داد که با هم زندگی کنند و قبل از فیلم‌برداری به مدت ۱۶ ماه تحت آموزش فضانوردی و غواصی قرار بگیرند تا در داستان غوطه‌ور شوند. نتیجه این کار بر تولید یک فیلم تأمل‌برانگیز و تأثیرگذار کاملاً قابل مشاهده است.

۲. فیلم آخرالزمانی Greenland

اکثر ما زمان تماشای فیلم‌های آخرالزمانی انتظار داریم موضوع با جلوه‌های کامپیوتری و انفجارهای بزرگ پیش برود؛ اما Greenland با ترفند دیگری پیش می‌رود. کارگردان ریک رومن وو و نویسنده کریس اسپارلینگ روی جزئیات رابطه‌های خانوادگی و روابط انسانی که برای بقا می‌جنگند، متمرکز شده‌اند. این فیلم نمایی قوی و غیرمنتظره از این ژانر فاجعه است و به شکل بسیار هیجان انگیز و تنش آوری ارائه می‌شود و از نویسندگی هوشمندانه بهره می‌برد.
علاوه بر این، جرارد باتلر نقش اول فیلم است و می‌دانیم او همیشه نقش‌هایی را بازی می‌کند که به هر قیمتی برای حفاظت از کسی یا چیزی تلاش می‌کنند. زمانی که برای تماشای این فیلم آخرالزمانی از کد تخفیف نماوا استفاده می‌کنید، یادتان باشد Greenland به شکلی واقع بینانه به درماندگی ما به عنوان انسان‌های روی زمین پرداخته است.

۳. Contagion

فیلم شیوع (به کارگردانی استیون سودربرگ) در دوران قرنطینه کرونا در سراسر جهان به یک اثر سینمایی ترند تبدیل شد. این محبوبیت به خاطر شباهت فیلم به شیوع ویروس کرونا بود. برخی حتی این شباهت را به عنوان دلیلی برای آن در نظر داشتن که اپیدمی برنامه‌ریزی شده بود تا جهان را نابود کند. داستان این فیلم به سفر فردی به چین مربوط می‌شود که پس از بازگشت به آمریکا، به علائم ناشناخته‌ای مبتلا می‌شود و در نهایت جان خود را از دست می‌دهد؛ اما این شخص ویروس را به دیگران منتقل می‌کند و باعث شروع یک اپیدمی جهانی و مرگ میلیون‌ها نفر می‌شود.

۴. فیلم آخرالزمانی A Quiet Place

داستان یک مکان ساکت (به کارگردانی جان کرانزیسکی) در یک جهان تخیلی رخ می‌دهد که تحت سلطه بیگانگان نابینا قرار دارد. این بیگانگان، اگرچه نمی‌توانند ببینند، اما قدرت شنوایی بسیار قوی دارند و حتی کوچک‌ترین صدایی که از طرف انسان‌ها تولید شود، به معنای تهدیدی برای زنده ماندن تلقی می‌کنند. در این جهان، یک خانواده سعی دارند زنده بماند و با استفاده از زبان اشاره، با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به زندگی خود ادامه دهند؛ اما آرزوهای آن‌ها به شدت به خطر می‌افتد و مرگ یکی از فرزندانشان وضعیت را دگرگون می‌کند. پس از تماشای این فیلم، مطمئناً با تنش و هیجان موجود در آن همراه شده و همانند شخصیت‌های فیلم، ساکت می‌کنید.

۵. Annihilation

الکس گارلند کارگردانی این فیلم را برعهده داشته تا با فیلم آخرالزمانی جالبی روبرو شویم. فیلم نابودی ترکیب ژانر علمی-تخیلی و وحشت است و زندگی سربازی به نام کین را روایت می‌کند که پس از مدتی به مأموریت بازمی‌گردد. آنچه که پس از بازگشت اتفاق می‌افتد، رفتار عجیب و عجیب کین است که به عنوان تنهایی باقیمانده از این عملیات نظر همه را به خود جلب می‌کند. همسر کین تصمیم می‌گیرد تا به همراه گروهی به منطقه عملیات رفته و این اتفاق عجیب را بررسی کنند.

۶. فیلم آخرالزمانی ۲۸ Days Later

الکس گارلند بعد از Annihilation ما را با فیلم پس از ۲۸ روز غافلگیر می‌کند. فیلم داستان زندگی جیم را نشان می‌دهد مردی که پس از تجربه‌ی یک تصادف دچار کما شده و بعد از ۲۸ روز بیدار می‌شود. پس از خروج او از کما، شهر کاملاً خلوت شده است و هیچ انسانی به غیر از او وجود ندارد. این اتفاق، آغاز ماجرا را تشکیل می‌دهد. در اولین نگاه شما ممکن است از کیفیت پایین فیلم‌برداری و بودجه محدود آن ناراحت شوید، اما قول می‌دهیم که اگر به این فیلم زمان بدهید و به داستان جذاب آن توجه کنید، لذت فراوانی را به دست خواهید آورد.

۷. فیلم War of the Planet of the Apes

«جنگ برای سیاره میمون‌ها» سومین قسمت از سه‌گانه ساخته شده توسط مت ریوز است. پس باید برای تماشای آن ابتدا دو فیلم قبلی را تماشا کنید و این یعنی یک آخر هفته کاملاً متفاوت دارید. در بخش‌های ابتدایی می‌بینید که پس از آنکه آزمایشات دانشمندان روی گونه‌های مختلف میمون‌ها، آنها باهوش‌تر از قبل می‌شوند و درگیری بین انسان و میمون تا رسیدن به یک توافق دو طرفه ادامه پیدا می‌کند؛ اما در این بخش با خیانت میمون نظامی با نام سرهنگ مواجه می‌شویم.

۸. فیلم آخرالزمانی Interstellar

فیلم آخرالزمانی میان ستاره‌ای کریستوفر نولان را به هیچ وجه از دست ندهید. رها شده با نامزدی ۵ جایزه اسکار داستان زندگی کوپر (خلبان سابق ناسا) را نشان می‌دهد. او در حین کشاورزی متوجه می‌شود که منابع غذایی دنیا در حال نابودی است و محصولات کشاورزی دچار به طور تدریجی از بین می‌روند. در نتیجه وی به همراه تیمی از دانشمندان مأمور می‌شود که به فضا سفر کند و وارد کرم‌چاله شود. آنها باید امکان زندگی برای انسان‌ها در دیگر سیارات را بررسی کنند.

۹. Train To Busan

قطار بوسان یک فیلم ترسناک بسیار مهیج است که به حضور زامبی‌ها در زمین اشاره دارد. در این فیلم سئوک-وو و دخترش در حال سفر به بوسان هستند و در طول سفر خود، شاهد گسترش یک عفونت ویروسی در قطار می‌شوند. یان سنگ-هو کارگردان فیلم در مورد منشأ ویروس زامبی طور کاملی ارائه نمی‌کند تا مخاطب برای پیدا کردن آن دلیل تلاش کند.

۱۰. فیلم آخرالزمانی World War Z

طرفداران برد پیت حتماً این فیلم را می‌شناسند. در این فیلم، تمرکز بر روی انسان‌های آلوده‌ای است که در حالت وحشتناکی نشان داده می‌شوند و این امر بر جنبه احساسی فیلم تأثیرگذارتری دارد. زامبی‌های این فیلم با زامبی‌های دیگری که تاکنون دیده‌ایم، کمی متفاوت هستند. آنها به خوردن گوشت انسان علاقه زیادی ندارند و بیشتر تمایل دارند دیگران را به این ویروس آلوده کنند. این ویروس بیشتر از سایر ویروس‌ها مغز را تسخیر می‌کند.
در مجموع، دیدن فیلم‌های آخرالزمانی هم دل جرأت می‌خواهد و هم کد تخفیف مناسب. دیجی مویز و نماوا دانلود این فیلم‌ها را برای ما آسان کرده‌اند. پس با کد تخفیف نماوایی که به شما ارائه می‌کنیم دیگر نگران هزینه دانلود هم نباشید. فقط کمی جرأت خودتان را بیشتر کنید.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آموزش چسباندن زيرنويس

همه چیز درباره رپرتاژ

قیمت شیشه اتومبیل

سم سوسک کش قوی

تعمیرگاه نیسان مورانو

تور کربلا

دانلود آهنگ

تبلیغات در ایتا

عمیرگاه نیسان مورانو

واچ تایم یوتیوب

خرید گرافیت خشک

تقویت انتن موبایل

دانلود برنامه صندوق وام خانگی

تعمیر گیربکس لیفان

دمپر موتور مشعل

فتوسل مشعل

شیر فشار شکن

رله مشعل

شیر برقی گاز

واچ تایم یوتیوب

سلفون opp

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح