کد خبر : 209115
تاریخ انتشار : جمعه 3 آذر 1402 - 22:06

نحوه تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل

نحوه تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل

یخچال‌های صنعتی برای مصارف صنعتی با صدها مدل مختلفی طراحی شده‌اند. بدون شک یخچال‌های ویترینی در مراکز فروش بزرگ مواد غذایی و پروتئینی کاربرد بسیار زیادی دارند. از این یخچال‌ها بیشتر برای نشان دادن انواع مواد غذایی و پروتئینی و حتی نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود. این یخچال‌ها دارای طراحی فوق العاده ویژه‌ای هستند چه بسا اینکه

یخچال‌های صنعتی برای مصارف صنعتی با صدها مدل مختلفی طراحی شده‌اند. بدون شک یخچال‌های ویترینی در مراکز فروش بزرگ مواد غذایی و پروتئینی کاربرد بسیار زیادی دارند. از این یخچال‌ها بیشتر برای نشان دادن انواع مواد غذایی و پروتئینی و حتی نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود.

این یخچال‌ها دارای طراحی فوق العاده ویژه‌ای هستند چه بسا اینکه یخچال‌های ویترینی از نظر برند متفاوت خواهند بود. یخچال ویترینی الکترواستیل جزو کاربردی‌ترین یخچال‌های پرفروش در بازار است. ویژگی‌ها و مشخصات شاخص این یخچال‌ها محبوبیت آنها را در بین طرفداران بیشتر می‌کند. اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل با ما همراه باشید.

یخچال ویترینی الکترواستیل

قبل از اینکه در رابطه با چگونگی تنظیم دمای یخچال فروشگاهی ویترینی الکترواستیل اطلاعاتی کسب کنید با کاربرد این نوع یخچال‌ها آشنا شوید. یخچال‌های ویترینی با هدف نمایش مواد غذایی، پروتئینی یا انواع نوشیدنی در مراکز فروشگاهی به تولید رسیده‌اند. شرکت‌های متعددی همانند شرکت الکترواستیل در زمینه تولید یخچال‌های ویترینی فعالیت دارند. چه بسا اینکه این یخچال‌ها از نظر مشخصات فنی و ظاهری فوق العاده عالی طراحی شده‌اند. برای نمایش مواد غذایی و پروتئینی معمولاً از شیشه‌های مقاوم سکوریتی نشکن برای طراحی یخچال‌ها استفاده می‌کنند. این شیشه‌ها در برابر ضربه و به ویژه ورود و خروج هوا مقاومت بسیار بالایی دارند. چه بسا اینکه شرکت الکترواستیل یخچال‌های ویترینی خود را در مدل‌های تک درب، سه درب، دو درب و چند درب در ابعاد، ظرفیت و با قدرت موتورهای مختلف طراحی می‌کند.

تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل

هر یک از انواع یخچال‌های ویترینی دارای درجه حرارت‌های مناسبی هستند. از این رو باید با چگونگی تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل آشنا باشید. اهمیت این تنظیم دما برای حفظ کیفیت تمام مواد داخل یخچال است. حال برای تنظیم این دما باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. در داخل تمامی یخچال‌ها از یک ترموستات برای کنترل دما استفاده می‌کنند. حال مدل ترموستات، نحوه تنظیم و عملکرد آن در یخچال‌های تولیدی شرکت‌های متنوع شاید متفاوت باشد.

کنترل تنظیمات یخچال به عهده ترموستات یا یک مدل شاسی اهرم‌دار خواهد بود. حال برای تنظیم دمای یخچال نیز باید این قطعه کیفیت مطلوبی داشته باشد. برخی از این مدل‌ها بین ۱ تا ۵ و گاهی تا ۹ دارای برچسب هستند که برای تنظیم دما می‌توانید از آنها استفاده کنید.

اگر این دما به صفر برسد یخچال عملکردی ندارد و خاموش می‌شود. از این رو شماره ۹ نیز بالاترین توان عملکرد یخچال‌های ویترینی الکترواستیل است. شما کاربران عزیزی که مطمئن نیستید عملکرد دستگاه باید روی چه دمایی باشد، بهتر است دمای متوسط یعنی ۵ را انتخاب کنید.

اگر یخچال شما قدرت خنک کنندگی مطلوبی ندارد می‌توانید دمای آن را افزایش دهید. با افزایش شماره و درجه دما نیز به تناسب تعداد درجه های تنظیمی سردتر می‌شود.

یخچال ویترینی الکترواستیل قیمت

یخچال ویترینی الکترواستیل مانند یخچال فروشگاهی اوربان به عنوان یکی از پرفروش‌ترین یخچال‌های تولیدی این شرکت است. البته برند الکترواستیل نیز در بازار با استقبال بالایی مواجه می‌باشد. قطعاً شما کاربران عزیز پس از انتخاب یک مدل مناسب از نظر مشخصات به بررسی قیمت یخچال ویترینی الکترواستیل می‌پردازید. تولیدات شرکت الکترواستیل تماماً با قیمت مقرون به صرفه عرضه می‌شوند. البته در صورتی که شما کاربران عزیز مستقیماً از طریق این مجموعه معتبر یا این سایت فروشگاهی آنلاین سفارش خرید خود را ثبت کنید. حال باید به بررسی پارامترهای تاثیرگذار روی قیمت یخچال‌های ویترینی شرکت الکترواستیل نیز بپردازید.

مدل یخچال‌های الکترواستیل

یخچال‌های ویترینی شرکت الکترواستیل در چندین طرح مختلف تک درب تا چند درب به صورت ایستاده و یا غیره طراحی شده‌اند. در ساختار و طراحی هر یک از این مدل‌های مختلف یخچال بدون شک مواد، تجهیزات و فرصت زمان متفاوتی صرف شده است. در واقع هزینه‌های تولید هر یک از مدل‌های مختلف یخچال‌ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. چه بسا اینکه از نظر قابلیت‌ها نیز این یخچال‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال، چگونگی تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل در مدل‌های مختلف یکسان نیست. بدون شک چگونگی طراحی این ساختار روی قیمت تاثیر می‌گذارد.

ابعاد و ظرفیت

ابعاد از مهم‌ترین نکاتی است که در انتخاب یخچال‌های ویترینی باید به آن توجه داشته باشید. بسیاری از افراد ابعاد را با ظرفیت یخچال اشتباه می‌گیرند. بد نیست بدانید ظرفیت همان گنجایش یخچال برای نگهداری مواد مختلف است. ظرفیت یخچال باید به تناسب نیاز باشد و معمولا هم در مراکز فروشگاهی زنجیره‌ای با ظرفیت‌های بزرگ انتخاب می‌شوند. حال برای بررسی ابعاد باید به فضای موجود برای قرار دادن یخچال توجه کنید.

خرید یخچال ویترینی الکترواستیل

یخچال‌های ویترینی بی‌نظیرترین یخچال‌هایی هستند که علاوه بر حفظ کیفیت مواد غذایی و غیره برای زیبایی مراکز فروشگاهی نیز اهمیت دارند. از روی شیشه تمامی مواد داخل یخچال را می‌توانید مشاهده کنید و نیازی به باز و بسته کردن مداوم در این یخچال‌ها نیست. پس با این حساب یخچال‌های ویترینی از نظر مصرف انرژی یا هدررفت انرژی مقرون به صرفه هستند. خرید یخچال‌های ویترینی الکترواستیل باید با رعایت نکات مهم باشد.

تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل

یکی از نکات مهم خرید یخچال‌های ویترینی شرکت‌های مختلف توجه به چگونگی تنظیم دمای آنها است. برای تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل نیز باید به دفترچه راهنما و مدل ترموستات آن توجه کنید. قطعاً تنظیم دمای استاندارد به تناسب دمای مناسب هر یک از مواد اهمیت بسیار زیادی دارد.

برند

از نکات مهم خرید یخچال‌های ویترینی بررسی برند است. اگر یک برند معتبر نظیر برند الکترواستیل را انتخاب کرده باشید، بدون شک به کیفیت اصل آنها نیز دسترسی خواهید داشت. معمولاً شرکت‌های معتبری چون الکترواستیل یخچال‌های تولیدی خود را با قیمت مقرون به صرفه نیز توزیع می‌کنند.

نوع مواد

برای هر یک از مواد غذایی، پروتئینی، انواع نوشیدنی‌ها، سبزیجات، میوه‌جات و غیره از یخچال‌های مختلفی استفاده می‌شود. بدون شک مدل هر یک از این یخچال‌ها و مشخصات آنها کاملاً با یکدیگر متفاوت است. چه بسا اینکه این یخچال‌ها از نظر ابعاد، ظرفیت، جنس بدنه و حتی سطح کیفیت نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

برچسب انرژی

از معیارهای مهم انتخاب یک یخچال مناسب توجه به برچسب انرژی آن است. معمولا از این معیار برای جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده می‌کنند. قطعاً صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای همه ما مهم است. از این رو با بررسی برچسب انرژی به درصد انرژی مورد نیاز و مصرفی هر یک از یخچال‌ها نیز پی می‌بریم.

نتیجه

تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل یکی از نکات مهمی است که در رابطه با این یخچال‌ها باید به آن توجه داشت. البته قبل از خرید باید به کارشناسی یخچال توجه داشته باشید و به بررسی کیفیت آن بپردازید. در صورتی که با کارشناسان توانمندی مشورت کنید از عملکرد صحیح یخچال‌ها نیز مطمئن می‌شوید. قطعاً دمای یخچال یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که در اولویت قرار می‌گیرد.

چرا که همین دما باعث نگهداری مواد مختلف و جلوگیری از فاسد شدن آنها می‌شود. حال برای اطلاع از چگونگی تنظیم دمای یخچال ویترینی الکترواستیل نیز می‌توانید از دفترچه راهنمای آن کمک بگیرید. در صورت نیاز نیز می‌توانید با کارشناسان خبره و توانمند سایت ایران برودت یا یخچال فروشگاهی اوربان تماس بگیرید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تبلیغات در ایتا

عمیرگاه نیسان مورانو

واچ تایم یوتیوب

خرید گرافیت خشک

تقویت انتن موبایل

دانلود برنامه صندوق وام خانگی

تعمیر گیربکس لیفان

دمپر موتور مشعل

فتوسل مشعل

شیر فشار شکن

رله مشعل

شیر برقی گاز

امداد خودرو

قالیشویی شرق تهران

ساخت غرفه ارزان در نمایشگاه بین المللی

قهوه سوپریم دکتر بیز

قرص لاغری بلک اسلیم

قطعات کامپیوتر و سرور

واچ تایم یوتیوب

سلفون opp

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح