کد خبر : 208967
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 شهریور 1402 - 11:45

معرفی دستگاه‌های ارده گیری و کره گیری شرکت AG

معرفی دستگاه‌های ارده گیری و کره گیری شرکت AG

ارده به عنوان یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌ها در ایران از گذشته تاکنون طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این خوراکی از کنجد پوست‌کنده به دست می‌آید. این کنجدها ابتدا شسته شده و سپس تفت داده می‌شوند. جالب است بدانید که طعم ارده به طور مستقیم با کیفیت کنجدی که برای تهیه ارده استفاده

دستگاه ارده گیری شرکت ای جی
ارده به عنوان یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌ها در ایران از گذشته تاکنون طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این خوراکی از کنجد پوست‌کنده به دست می‌آید. این کنجدها ابتدا شسته شده و سپس تفت داده می‌شوند. جالب است بدانید که طعم ارده به طور مستقیم با کیفیت کنجدی که برای تهیه ارده استفاده شده در ارتباط است و هرچه کنجد مرغوب‌تر باشد، کیفیت ارده نیز بالاتر خواهد بود. در این مطلب، قصد داریم درباره دستگاه ارده گیری، دستگاه کره گیری، قیمت دستگاه ارده گیری و قیمت دستگاه کره گیری صحبت کنیم.

دستگاه ارده گیری از جمله تجهیزات فرآوری و عمل آوری مواد غذایی به حساب می آید. دستگاه ارده گیری در گروه ماشین آلات آماده سازی در صنایع غذایی قرار می گیرد. برای تولید ارده از دانه‌های کنجد و کره مغزیجات از دانه های روغنی مختلف مانند فندق، بادام زمینی و… بسیار کاربرد دارد.
دستگاه ارده گیری با توجه به راندمان کاری و میزان ظرفیت تولید می تواند به صورت مصارف خانگی، فروشگاهی، عطاری و… استفاده شود. البته کاربرد اصلی این دستگاه در راه اندازی خط تولید ارده طبیعی و ارگانیک به صورت خانگی یا فروشگاه محلی می باشد.
میزان ظرفیت تولید دستگاه ارده گیر از ۱۵ الی ۲۰ کیلوگرم در ساعت متفاوت است. به طور کلی بر همین اساس میزان بازده دستگاه و نیز قدرت موتور و سرعت آن به انواع مختلف خانگی و صنعتی دسته بندی می شود.

انواع دستگاه ارده گیری

دستگاه‌های ارده‌گیری دارای انواع مختلفی بوده که در این بخش به معرفی هرکدام از آنها پرداخته‌ایم:

دستگاه ارده گیر با سنگ طبیعی

این دستگاه‌ها سرعت پایینی داشته و قیمت آنها نیز معمولا بالا است. همچنین این دستگاه در ابعاد بسیار بزرگ تولید می‌شود و به همین دلیل، وزن سنگینی داشته و به آسانی قابل حمل نیست. اما گفته شده است که طعم ارده تهیه شده توسط این دستگاه مطبوع‌تر از سایر دستگاه‌ها است. عمل کره‌گیری با استفاده از این دستگاه امکان‌پذیر نبوده و درجه نرمی و زبری ارده در آن قابل تغییر نیست. علاوه بر این، تمیز کردن این دستگاه در مقایسه با دیگر مدل‌ها کمی دشوارتر است.

دستگاه ارده‌گیر و کره‌گیر با سنگ مصنوعی

دومین دستگاهی که می‌خواهیم آن را معرفی کنیم، نوعی دستگاه ارده‌گیر و کره‌گیر است که با استفاده از سنگ مصنوعی کار می‌کند. سرعت تولید ارده در این نوع دستگاه بسیار بالا بوده و از قابلیت تنظیم نرمی و زبری ارده برخوردار است. این قابلیت، با استفاده از تکنیک تنظیم فاصله میان تیغه‌های دستگاه امکان‌پذیر شده است.
این نوع دستگاه برای تهیه خوراکی‌هایی همچون کره بادام‌زمینی، کره گردو و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه این دستگاه در ابعاد کوچک‌تر نسبت به گذشته ساخته شده و این موضوع باعث شده تا بتوان از آن به صورت رومیزی نیز استفاده کرد. جنس دستگاه ارده‌گیری و کره‌گیر با سنگ مصنوعی، تمام استیل بوده و فرایند نظافت آن نیز به سادگی قابل انجام است.

دستگاه ارده گیر و کره گیر با ماردون فلزی

این دستگاه به تازگی وارد بازار شده و کاربری بسیار آسانی دارد. اما قیمت آن بالا بوده و از قابلیت تنظیم نرمی و زبری ارده نیز برخوردار نیست. این دستگاه هم برای ارده‌گیری و هم برای کره‌گیری مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما در ایران معمولا از آن به عنوان نوعی دستگاه ‌ارده‌گیری یاد می‌شود.

انواع دستگاه کره گیری

دستگاه کره گیری شرکت ای جی

دستگاه کره گیری یک مدل دستگاه صنعتی پرکاربرد در صنایع غذایی می‌‌باشد. از این دستگاه جهت تولید ارده و کرده بادام زمینی، کره پسته و … استفاده می‌شود. محصول ارده و کره بادام زمینی در فصل پاییز و زمستان بسیار پر مصرف می‌‌باشند. با استفاده از دستگاه کره گیری می‌توان چند نوع محصول (مثل شکلات با کره بادام زمینی برای تولید محصول کره بادام زمینی شکلاتی) را برای تنوع و تولید محصولی ترکیبی، ادغام و مخلوط کرد.
دستگاه‌های کره‌ گیری نیز در انواع گوناگونی تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها از نظر کاربرد در سه دسته قرار می‌گیرند که در این بخش به آنها پرداخته‌ایم:

کره‌گیر خانگی

دستگاه کره ‌گیری خانگی ظرفیت پایینی دارد؛ به طوری که با میزان کمی از ماست هم می‌توان عمل کره‌گیری را انجام داد. این دستگاه‌ها از نظر ابعاد نیز کوچک هستند و این ویژگی باعث می‌شود تا فضای کمی را اشغال کنند. در نتیجه برای استفاده در منزل بسیار مناسب هستند. همچنین خوب است بدانید که دستگاه‌های کره‌گیر خانگی در برخی کارگاه‌های کوچک نیز قابل استفاده هستند.

کره‌گیر کارگاهی

دستگاه‌های کره‌گیر کارگاهی در دو مدل تولید می‌شوند. مدل اول شباهت بسیار زیادی به کره‌گیرهای خانگی دارد؛ با این تفاوت که دارای حجم بیشتری است. مدل دوم نیز کره‌گیرهایی هستند که به علت برخورداری از حجم بالا، نیازمند قدرت بالایی هستند و از برق ۳ فاز برای تامین انرژی آنها استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها معمولا در کارگاه‌های بزرگ که کره‌گیری را در مقادیر زیاد انجام می‌دهند کاربرد دارند.

کره‌گیر صنعتی

سومین نوع دستگاه‌ کره گیری، کره‌گیر صنعتی است. این دستگاه در خط تولید کارخانه‌های تولید لبنیات مورد استفاده قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که تبدیل ماست به کره در این دستگاه‌ها مورد نیاز نبوده و بعد از رد شدن شیر از دستگاهی به نام سپراتور، خامه به کره تبدیل می‌شود. به همین علت، فرایند تولید کره در دستگاه‌های کره‌گیر صنعتی به طور کامل با دستگاه‌های کره‌گیر خانگی و کارگاهی تفاوت دارد.

قیمت دستگاه ارده گیری

در این بخش می‌خواهیم به برخی عوامل موثر بر قیمت دستگاه ارده گیری بپردازیم. یکی از مهم‌ترین عوامل، ظرفیت خروجی دستگاه است که هرچه بالاتر باشد قیمت دستگاه گران‌تر خواهد بود. موارد دیگری همچون جنس بدنه، میزان بازدهی، قدرت موتور، کیفیت دستگاه و… نیز بر تعیین قیمت دستگاه ارده گیری تاثیرگذار هستند.

خرید دستگاه ارده گیری

برای خرید دستگاه ارده ‌گیری باکیفیت، باید برند معتبر و باکیفیتی را انتخاب نمایید. برند AG یکی از بهترین برندهایی است که در زمینه تولید دستگاه‌های ارده‌گیر و کره‌گیر فعالیت می‌کند. کیفیت محصولات تولید شده توسط این برند بسیار بالا بوده و همواره رضایت مصرف‌کنندگان را به خود جلب نموده است.

قیمت دستگاه کره گیری

در این قسمت قصد داریم مهم‌ ترین عوامل موثر بر قیمت دستگاه کره ‌گیری را بیان کنیم. کیفیت دستگاه و برند تولیدکننده آن به عنوان اصلی‌ترین عوامل در زمینه شناخته می‌شوند. همچنین، قدرت موتور دستگاه و جنس بدنه آن نیز از دیگر فاکتورهای موثر بر قیمت دستگاه کره گیری به شمار می‌روند.

خرید دستگاه کره گیری

خرید یک دستگاه کره‌‌گیر باکیفیت، مستلزم آگاهی از برترین برندهای تولیدکننده این دستگاه است. برند AG در این زمینه نیز فعالیت گسترده‌ای داشته و شما عزیزان می‌توانید با انتخاب این برند، خریدی لذت‌بخش و مطمئن را تجربه نمایید.

برخی از سوالات متداول

در این بخش، قصد داریم به برخی از سوالات متداول شما عزیزان در مورد دستگاه ‌های ارده‌گیر و کره‌گیر پاسخ دهیم:

۱- انواع دستگاه‌های کره‌گیر کدام‌اند؟

دستگاه‌های کره‌گیر در سه نوع خانگی، کارگاهی و صنعتی دسته‌بندی می‌شوند.

۲- کدام یک از انواع دستگاه ارده‌گیر، از قابلیت تنظیم نرمی و زبری ارده برخوردار است؟

امکان تنظیم درجه نرمی و زبری ارده در دستگاه ارده‌گیر و کره‌گیر با سنگ مصنوعی فراهم شده است.

۳-مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت دستگاه ارده گیری و قیمت دستگاه کره گیری کدام‌اند؟

میزان قدرت موتور، میزان راندمان، جنس بدنه، کیفیت و برند تولیدکننده دستگاه از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت به شمار می‌روند.

شرکت ای جی وارد کننده دستگاه ارده گیری ، ارده گیری میباشد و امکان پرداخت اقساطی را برای مشتریان فراهم کرده است.
برای خرید دستگاه به سایت ای جی (https://www.ag777.com/) مراجعه کنید

برای خرید اقساطی دستگاه ارده گیری مورد نظر خود از کارشناسان AG شعبه تهران و اصفهان مشاوره بگیرید

شعبه تهران: ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک

تلفن: ۴۶۰۹۶۷۲۴-۰۲۱

شعبه اصفهان : اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲

تلفن: ۹۱۰۱۰۱۱۸-۰۳۱

شرکت بازرگانی AG وارد کننده دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی با گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش ۵ ساله به منظور گسترش و حمایت از مشاغل حوزه کارآفرینی با بیش از ۱۸ سال سابقه در تهران و اصفهان فعالیت دارد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خرید چرخ دستی حمل بار از تولید کننده

پریفرم

تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل

آموزش چسباندن زيرنويس

همه چیز درباره رپرتاژ

قیمت شیشه اتومبیل

سم سوسک کش قوی

تور کربلا

تبلیغات در ایتا

عمیرگاه نیسان مورانو

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح