کد خبر : 194112
تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 بهمن 1400 - 3:28

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

عکس تزیینی است در صورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری‌های شهر تهران در آخر هفته. ضمنا با توجه به شرایط شیوع سویه جدید کرونا، اگر قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در آخر هفته را

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته
عکس تزیینی است

در صورتی که یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری‌های شهر تهران در آخر هفته.

ضمنا با توجه به شرایط شیوع سویه جدید کرونا، اگر قصد بازدید از نمایشگاه‌های هنری در آخر هفته را دارید، حتما با وقت قبلی به گالری‌ها مراجعه کنید.

برگزاری چهاردهمین جشنواره تجسمی فجر همچنین این امکان را برای علاقمندان به تماشای آثار هنری فراهم کرده است که از ساعت ۱۰ تا ۱۸ شنبه تا پنجشنبه تماشاگر آثار راه یافته به این جشنواره در فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولیعصر ـ بالاتر از خیابان بزرگمهر باشند. این نمایشگاه تا ۳۰ بهمن ماه برپاست.

همچنین نمایشگاه آینه در آینه این روزها در موزه هنرهای معاصر تهران برپاست.

پازل

«پازل» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار بهاره بابائی اختصاص دارد و در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

بی‌تاب: جستار اخیر
نمایشگاه گروهی «بی‌تاب: جستار اخیر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مسعود میرزایی، محدثه طاهری، فاطیما فرجی، سعیده میقانی، محمد حسین خاتمی‌فر و … اختصاص دارد، در گالری +۲ به نشانی در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۹ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

سپری برای پنهان شدن
«سپری برای پنهان شدن» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار شادی یثربی اختصاص دارد و در گالری زیرزمین دستان به نشانی تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۹ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴

ستون بی انتها
نمایشگاه گروهی «ستون بی انتها» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری شیدایی به نشانی تهران، میدان هفتم تیر، میدان بهار شیراز، روبروی موزه عکسخانه شهر، پلاک ۱۴۹، واحد ۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۵۳۹
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

ن‌گو
نمایشگاه گروهی «ن‌گو» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

مدرن و معاصر
«مدرن و معاصر» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مهدی حسینی، بهزاد شیشه‌گران، کوروش شیشه‌گران، نصرت الله مسلمیان و… اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری نقش نگار به نشانی تهران، سعادت آباد. چهارراه قیصر امین پور(میدان شهرداری). بلوار جوریکی (بلوار شهرداری شمالی) خ سپیدار. پ ۱۰ در حال برگزاری است، تا تاریخ ۲۴ بهمن ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۱۴۱۴۴۷

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

جان
«جان» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار رعنا دهقان اختصاص دارد و در گالری دلگشا به نشانی تهران، خیابان مفتح جنوبی، خیابان سمیه، نبش رامسر، پلاک ۶۳ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ بهمن ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۵۳۰۱
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

من چیزها را نمی‌سوزانم
نمایشگاه انفرادی «من چیزها را نمی سوزانم» که به نمایش آثار هادی صادقی‌پور اختصاص دارد، در گالری سو به نشانی تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ درحال برگزاری است و تا تاریخ ۲ اسفند ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

خاکستر
«خاکستر» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری سو (طبقه سوم) به نشانی تهران، تهران، خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲ اسفند ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۹۸۰۸
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

نقاشی‌های علی قهرمانی
نمایشگاه انفرادی «نقاشی‌های علی قهرمانی» که به نمایش نقاشی‌های علیرضا قهرمانی اختصاص دارد، در گالری گلستان به نشانی تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۴ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

نقاشی‌های لیلا مهرور
نمایشگاه انفرادی «نقاشی‌های لیلا مهرور» که به نمایش آثار این هنرمند اختصاص دارد، در گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه. بلوار شهید اندرزگو.خیابان سلیمی شمالی.کوچه امیر نوری. پلاک ۱۹ در حال برگزاری است و تا تاریخ ۲ اسفند ماه نیز ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۷۰۷۲۶
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

زاویه گوشه نشینی
«زاویه گوشه نشینی» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری شلمان به نشانی تهران، میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۷ بهمن ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

فرصت
نمایشگاه گروهی «فرصت» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی مانند مرتضی احمدوند، فریدون آو، هانیبال الخاص، روانه اعتمادی، رضا بانگیز و … اختصاص دارد، در نگارخانه خانه هنرمندان ایران به نشانی تهران، خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر، خانه‌ی هنرمندان ایران درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۳۶۶۷۱
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

باتلاق
نمایشگاه انفرادی «باتلاق» که به نمایش آثار مهدی راحمی اختصاص دارد، در گالری آرتیبیشن به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد،نرسیده به همت، گل نبی(غرب)،میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

شهری برای همه
«شهری برای همه» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار افسانه مدیر امانی اختصاص دارد و در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

همشکلی تحمل ناپذیر هستی
نمایشگاه انفرادی «همشکلی تحمل ناپذیر هستی» که به نمایش آثار فاران پیرجمالی اختصاص دارد، در گالری ژاله به نشانی تهران، خیابان سمیه، بعد از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ در حال برگزاری است و تا تاریخ ۲ اسفند ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همچنین همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۱۱۰۸

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

تکفین
«تکفین» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار آرمین پورفهیمی اختصاص دارد و در گالری والی به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۶۹۸

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

بنگر
نمایشگاه گروهی «بنگر» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه نگر به نشانی تهران، زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۳ اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱
راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

گنجینه
«گنجینه» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری نگاه به نشانی تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ چهارم اسفند ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۳۱۴۱

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

قابی از خانه
نمایشگاه انفرادی نقاشی صدیقه طوطی از جمعه این هفته در گالری ایده برپا خواهد شد. این نمایشگاه که «قابی از خانه» نام دارد، از روز جمعه ۲۲ بهمن ماه آغاز به کار خواهد کرد و تا چهارشنبه ۲۷ بهمن در گالری ایده ادامه خواهد داشت.
در بیانیه این نمایشگاه چنین نوشته شده است: «انتخاب فضای داخلی به عنوان موضوع این مجموعه قابل درک است،چرا که مسئولیت‌ها و محدودیتهای این دوره، موجب شدند من بیشترین زمان خود را در محدوده خانه سپری کنم. بخش زیادی از احساسات، عواطف، اندیشه ها و برداشت های من به نحوی از این محیط تاثیر می‌گیرند. من فرصت زیادی داشتم تا با دید نقاشانه به اطرافم نگاه عمیق‌تری داشته باشم. به رمزگشایی چیدمان اشیاء و ظاهر آن ها بپردازم و فرم ها، رنگ ها و کمپوزیسیون را در آنها پیدا کنم. این مجموعه بازتاباننده احساسها و برداشتها ی من در زمانهای مختلف در این محیط است. روزمره های خود را به تصویر در می آورم و  آنها همچون هر چیدمان طبیعت بیجان دیگر، در نظر من گنگ و ساکت نیستند.»
بازدید از نمایشگاه «قابی از خانه»، تا ۲۷ بهمن ماه هر روز از ساعت ۱۶ الی ۲۱ به گالری ایده به آدرس: تهران، خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمال، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶ برای بازدیدکنندگان فراهم است.

راهنمایی برای گالری گردی در روزهای پایانی هفته

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

خرید رپورتاژ آگهی

شرکت زیمنس در تهران