کد خبر : 209187
تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 دی 1402 - 11:38

رابرت داونی جونیور «Ally McBeal» را هم نجات داد و هم او را تکان داد

رابرت داونی جونیور «Ally McBeal» را هم نجات داد و هم او را تکان داد

  به گزارش دانلود فیلم و به نقل از برخورد دهنده اکنون تقریباً خنده دار است که به بازیگری از لیست A مانند رابرت داونی جونیور، ستاره مرد آهنی و اوپنهایمر فکر کنیم که به یک درام شبکه با بودجه متوسط می پیوندد. اما سال ۲۰۰۰ بود و همه چیز متفاوت بود. شبکه تلویزیونی مکانی

 

به گزارش دانلود فیلم و به نقل از برخورد دهنده اکنون تقریباً خنده دار است که به بازیگری از لیست A مانند رابرت داونی جونیور، ستاره مرد آهنی و اوپنهایمر فکر کنیم که به یک درام شبکه با بودجه متوسط می پیوندد. اما سال ۲۰۰۰ بود و همه چیز متفاوت بود. شبکه تلویزیونی مکانی برای تماشای تلویزیون بود و داونی به دنبال یک سری دستگیری های مواد مخدر که به شدت تبلیغ شد، به دنبال احیای حرفه بازیگری خود بود. ستاره نامزد اسکار برای فصل چهارم به الی مک‌بیل پیوست، در زمانی که اتفاق نظر عمومی بر این بود که الی که زمانی مورد علاقه منتقدان بود، کم کم استقبال می‌کرد.

 

رابرت داونی جونیور “Ally McBeal” را در یک جهت جدید انتخاب کرد

در واقع، در زمانی که داونی به گروه بازیگران پیوست، آلی مک‌بیل از نظر خلاقیت در موقعیت مخاطره‌ای قرار داشت. عشق اول آلی (کالیستا فلاکهارت) و همکار همکار کیج و فیش، بیلی توماس (گیل بلوز) به طور ناگهانی در اثر تومور مغزی در فصل ۳ مرده بود، که ظاهراً یک سری از رفتارهای نامنظم شخصیت را توضیح می دهد. مرگ بیلی، در حالی که غم انگیز و به خوبی اجرا شد، به طور موثری به مثلث عشقی پیرامون او، آلی و همسرش جورجیا (کورتنی تورن اسمیت) پایان داد، که از زمان اجرای خلبان یکی از نقاط کانونی سریال بود. بهتر از آن، بیشتر سبک کمدی نوروتیک آلی مک‌بیل (از جمله توهمات آلی و علاقه جان (پیتر مک نیکول) به یک کاسه تازه) متکی به مجرد بودن، ترس از پیری و بدشانس بودن شخصیت اصلی در کمدی بود. بنابراین انتخاب جالبی بود که داونی را به‌عنوان وکیل همکار لری پل در فصل ۴ به‌عنوان علاقه‌ای عاشقانه برای آللی معرفی کنیم.

البته مفهوم اینجا این نیست که آلی سزاوار عشق واقعی نبود که قرار بود بیش از چند اپیزود در آن زمان باقی بماند. به خصوص برای سریالی که حول آزمایش ها و مصیبت های یک زن جوان حرفه ای در زندگی و عشق در اواخر بیست سالگی می چرخد، پیش فرض تلویزیون شبکه این بود که مخاطبان از تماشای مجردی آلی و روان رنجوری های همراه آن خسته می شوند. و واقعیت این است که داونی و فلاکهارت به اندازه هر تعداد از بهترین زوج های تلویزیونی، شیمی عاشقانه مشترک داشتند، لیستی که مطمئناً آلی و لری باید در آن رتبه بندی شوند. اما نویسندگان و تهیه‌کنندگان آلی مک‌بیل مطمئناً راه‌هایی را پیش‌بینی نکردند که جفت شدن آلی و لری به تنهایی باعث نجات و از بین رفتن سریال شود.

 

رابرت داونی جونیور از دینامیک الی مک‌بیل دور می‌زند

رتبه بندی Ally قطعاً تا زمان پخش فصل ۴ بهتر شده بود، به هیچ وجه با خروج Bellows و Thorne-Smith از بازیگران اصلی کمکی نشد. برای بحث، بیایید فرض کنیم این سریال در فصل ۳ قوی‌ترین نبود. شاید اینطور نبود، اما چیزی که در آن زمان هیچ‌کس به نظر نمی‌رسید این بود که قرار دادن الی مک‌بیل در یک رابطه طولانی‌مدت باعث ایجاد حفره‌ای در این رابطه می‌شود. سریال‌هایی که نویسندگان را مجبور می‌کرد تا عصبی‌های آلی را به‌طور ناگهانی در تعطیلات به محض شروع قرار ملاقات با لری، در بین بازیگران دیگر قرار دهند. همچنین ببینید: سفر تصادفی و غیرقابل تماشا جان و ریچارد (گرگ ژرمن) به لس آنجلس، و لینگ (لوسی لیو) به طور ناگهانی تمایل رها شده آلی به توهمات فیزیکی را به ارث می برد.

آنچه در ادامه می‌آید تا حدودی اثر رودا است: وقتی والری هارپر از نمایش مری تایلر مور در دهه ۱۹۷۰ جدا شد، نویسندگان وقت خود را تلف نکردند و نه تنها رودا را که به شدت خود را تحقیر می‌کرد وارد یک رابطه کردند، بلکه او را به یک زن متاهل تبدیل کردند. تا نیمه های فصل اول رتبه‌بندی‌ها قوی بود، اما سازندگان رودا احساس می‌کردند که او فاقد «نقطه»ی است که در زمان مجردی داشت. آنها خواستند او طلاق بگیرد و سریال از نظر خلاقیت قوی‌تر بود، اما رتبه‌بندی‌ها خراب شد و چند سال بعد لغو شد. با این حال، رودا هنوز ارزش تماشا کردن را دارد.

 

مانند رودا، الی زمانی که او را وارد یک رابطه کردند، قدرت خود را از دست داده بود. حتی با وجود ویژگی‌ها و مشکلات سرگرم‌کننده خنده‌دار او که ظاهراً حول محور تمایل او به کسی بود که دوستش داشته باشد، او به تنهایی شخصیت قوی‌تری بود. و می‌توان فکر کرد که فردی با قدرت ستاره‌ای رابرت داونی جونیور، مرکز توجه را از فلاکهارت می‌دزدد، اما این نیز دور از ذهن بود: شخصیت‌های آنها واقعاً با هم عالی بودند. زمانی که آنها بودند، احساسی شبیه به الی مک‌بیل نداشتند.

 

زمان رابرت داونی جونیور در سریال “Ally McBeal” خیلی خوشحال نبود

همانطور که CBS News در آن زمان گفته بود، داونی در نقش لری در Ally بازگشتی “بسیار اعلام شده” داشته است. هنگامی که او جایزه گلدن گلوب را برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال، مینی سریال یا فیلم برای ایفای نقشش دریافت کرد، از نظر بصری تحت تأثیر توجه قرار گرفت، از جمله تشویق ایستاده به هنگام نزدیک شدن به صحنه. در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۳، او با خنده تعریف‌های خود را از الی مک‌بیل تلقی کرد و آن را به‌عنوان بسیار اغراق‌شده و پایین‌ترین نقطه خود از نظر اعتیاد رد کرد. ” خنده دار است، اینطور نیست؟ برای برخی از مردم، این تورنسل است. آیا او هرگز دوباره به خوبی در Ally McBeal خواهد بود؟ شما کت و شلوار هوگو باس را به تن یک پسر می‌پوشید، کمی او را تمیز می‌کنید، خط‌هایش را به او غذا می‌دهید و او می‌تواند طوری اجرا کند که انگار یک آدم آب‌ریزش نیست.» او گفت که فرد مناسبی برای بپرسید که او در زمان حضورش در سریال چه کسی بوده است. “در آن مرحله، من هیچ وقت بازی نکردم یا نه.”

در حالی که قصد اصلی این بود که لری و آلی در پایان فصل ۴ با هم ازدواج کنند، در حالی که فصل ۵ زندگی زناشویی آنها را روایت می کند، این بازیگر در آوریل ۲۰۰۱ پس از دستگیری توسط پلیس دستگیر شد و متوجه شد که تحت تأثیر مواد مخدر است. . درست چند ساعت پس از انتشار، دیوید ای. کلی، سازنده بیانیه ای منتشر کرد که در آن اخراج داونی از سریال را تایید کرد، علیرغم گزارش هایی که در آن زمان منتشر شد که تلاش می کرد جدایی او را کم اهمیت جلوه دهد. داونی قبلاً در نوامبر ۲۰۰۰ هنگام بازی در سریال Ally دستگیر شده بود، اما کلی ترجیح داد او را حفظ کند. اساساً، لری از عروسی خودش نوشته شده بود، و او همانطور که الی همیشه از او می ترسید ناپدید شد: با یک یادداشت.

 

مطمئناً ، داونی ممکن است Ally McBeal را از لغو یک فصل زودتر نجات دهد. مطمئناً ، او و فلوکارت یک زوج کامل روی صفحه را ساختند. اما آنچه بسیاری از منتقدین در آن زمان تصمیم به نادیده گرفتن آن گرفتند این بود که آنچه را که در آن قرار داشت ، این بود: متحد. شاید مخاطبان شبکه احساس می کردند که این فرصت را دارند که عاشق شدن شخصیت را پس از این همه خرخر و توهم تماشا کنند، اما اینطور نبود. به نحوی عجیب، رفتن داونی پیشگویی بود، زیرا همه چیز را به وضعیت موجود بازگرداند: الی مک‌بیل عاشق و متفکر، تنها به خانه راه می‌رفت. زیرا شاید اینگونه باشد که منظور از این اتفاق می افتد. 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آموزش چسباندن زيرنويس

همه چیز درباره رپرتاژ

قیمت شیشه اتومبیل

سم سوسک کش قوی

تعمیرگاه نیسان مورانو

تور کربلا

دانلود آهنگ

تبلیغات در ایتا

عمیرگاه نیسان مورانو

واچ تایم یوتیوب

خرید گرافیت خشک

تقویت انتن موبایل

دانلود برنامه صندوق وام خانگی

تعمیر گیربکس لیفان

دمپر موتور مشعل

فتوسل مشعل

شیر فشار شکن

رله مشعل

شیر برقی گاز

واچ تایم یوتیوب

سلفون opp

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح