کد خبر : 205866
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 آذر 1401 - 21:16

دانلود زیرنویس فیلم Match Point 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Match Point 2005 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Match Point 2005 یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی محصول ۲۰۰۵ به نویسندگی و کارگردانی وودی آلن با بازی جاناتان ریس مایرز، اسکارلت جوهانسون، امیلی مورتیمر، متیو گود، برایان کاکس و پنه‌لوپه ویلتون است. در این فیلم، شخصیت ریس مایرز با یک خانواده ثروتمند ازدواج می کند، اما موقعیت اجتماعی او به دلیل رابطه

دانلود زیرنویس فیلم Match Point 2005 یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی محصول ۲۰۰۵ به نویسندگی و کارگردانی وودی آلن با بازی جاناتان ریس مایرز، اسکارلت جوهانسون، امیلی مورتیمر، متیو گود، برایان کاکس و پنه‌لوپه ویلتون است. در این فیلم، شخصیت ریس مایرز با یک خانواده ثروتمند ازدواج می کند، اما موقعیت اجتماعی او به دلیل رابطه با دوست دختر برادر شوهرش که اسکارلت جوهانسون بازی می کند، تهدید می شود. این فیلم به موضوعات اخلاقی و طمع می پردازد و نقش های شهوت، پول و شانس را در زندگی بررسی می کند، که باعث شد بسیاری آن را با فیلم قبلی آلن به نام جنایات و جنایات (۱۹۸۹) مقایسه کنند. پس از آن که آلن در یافتن حمایت مالی برای فیلم در نیویورک با مشکل مواجه شد، در لندن تولید و فیلمبرداری شد. این توافق او را موظف می‌کرد تا با استفاده از بازیگران و گروهی که عمدتاً از بریتانیا بودند، آن را به آنجا برساند. آلن به سرعت فیلمنامه‌ای را که در ابتدا در نیویورک می‌گذشت، برای یک محیط بریتانیایی بازنویسی کرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Match Point 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Match Point 2005 کریس ویلتون، یک تنیس حرفه ای که به تازگی بازنشسته شده از ایرلند، به عنوان مربی در یک باشگاه لوکس در لندن استخدام می شود. او پس از کشف علاقه مشترک آنها به اپرا، با یک دانش آموز ثروتمند، تام هیوت، دوستی برقرار می کند. خواهر بزرگتر تام، کلویی، با کریس مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و آن دو شروع به قرار ملاقات می کنند. کریس در طی یک گردهمایی خانوادگی با نامزد آمریکایی تام، نولا رایس، ملاقات می کند و آنها فوراً جذب یکدیگر می شوند. مادر تام، النور، رابطه پسرش با نولا، هنرپیشه مبارز را تایید نمی کند. این یک منبع تنش در خانواده است. کلوئه پدرش الک را متقاعد می کند تا کریس را به عنوان مدیر اجرایی در یکی از شرکت هایش استخدام کند. الک این کار را انجام می دهد و کریس شروع به پذیرفته شدن در خانواده می کند و بحث ازدواج مطرح می شود.

یک روز بعدازظهر، انتخاب حرفه نولا توسط النور مورد سوال قرار می گیرد و نولا در هنگام طوفان باران با عصبانیت خانه را ترک می کند. کریس به دنبال نولا در خارج از خانه می رود و به احساسات خود نسبت به او اعتراف می کند و آنها عاشقانه در مزرعه گندم رابطه جنسی برقرار می کنند. نولا که احساس گناه می کند، با این موضوع به عنوان یک تصادف برخورد می کند. کریس، با این حال، خواهان یک رابطه پنهانی مداوم است. کریس و کلویی با هم ازدواج می کنند، در حالی که تام به رابطه خود با نولا پایان می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم امتیاز مسابقه ۲۰۰۵ کلوئه، با ناراحتی خود، بلافاصله باردار نمی شود. کریس بیهوده سعی می کند نولا را ردیابی کند، اما مدتی بعد به طور اتفاقی او را در تیت مدرن ملاقات می کند. او با احتیاط شماره او را می‌پرسد و آنها شروع به رابطه می‌کنند. در حالی که کریس با خانواده همسرش وقت می گذراند، نولا با او تماس می گیرد تا به او اطلاع دهد که باردار است. کریس وحشت زده از او می خواهد که سقط جنین کند، اما او قبول نمی کند و می گوید که می خواهد کودک را با او بزرگ کند. کریس از کلویی که مشکوک به داشتن رابطه نامشروع است، فاصله می گیرد و او این موضوع را انکار می کند. نولا از کریس می خواهد که از همسرش طلاق بگیرد و او احساس می کند که در دام افتاده است و می بیند که به کلویی و همچنین به نولا دروغ می گوید. نولا در خیابان بیرون آپارتمانش با او روبرو می شود و او به سختی از تشخیص عمومی فرار می کند.

زیرنویس فیلم Match Point 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس Match Point 2005 بلافاصله پس از آن، کریس یک تفنگ ساچمه ای را از خانه پدرشوهرش می گیرد و آن را در یک کیف تنیس به دفتر خود می برد. پس از خروج از دفتر، با موبایل نولا تماس می گیرد تا به او بگوید که خبرهای خوبی برای او دارد. او به ساختمان نولا می رود و وارد آپارتمان همسایه اش، خانم ایستبی می شود که به او شلیک می کند و می کشد و سپس با غارت اتاق ها و سرقت جواهرات و مواد مخدر، دزدی را انجام می دهد. با بازگشت نولا، در راه پله به او شلیک می کند. کریس سپس با تاکسی به سالن تئاتر می رود تا یک موزیکال را با کلویی تماشا کند. اسکاتلندیارد این جنایت را بررسی می کند و به این نتیجه می رسد که احتمالاً توسط یک معتاد به مواد مخدر در حال سرقت پول انجام شده است. روز بعد، همانطور که قتل در اخبار است، کریس تفنگ ساچمه ای را پس می دهد و او و کلویی اعلام می کنند که او باردار است.

کارآگاه مایک بنر کریس را برای مصاحبه در رابطه با قتل دعوت می کند. کریس قبل از اینکه برای دیدن کارآگاهان داخل شود، جواهرات و مواد مخدر خانم ایستبی را به رودخانه می اندازد، اما به طور اتفاقی حلقه او روی نرده می پرد و به سنگفرش می افتد. این تصویر زمانی که توپ تنیس به تور برخورد می‌کند، به صحنه آغازین مربوط می‌شود، اما به عقب بازمی‌گردد، و راوی (کریس) می‌گوید: «مردی که گفت: «ترجیح می‌دهم خوش‌شانس باشم تا خوب»، عمیقاً زندگی را دید. مردم از این می ترسند که ببینند بخش بزرگی از زندگی به شانس بستگی دارد. این ترسناک است که فکر کنیم خیلی از کنترل فرد خارج است. لحظاتی در مسابقه وجود دارد که توپ به بالای دروازه برخورد می کند و برای یک ثانیه، یا می تواند به جلو برود یا عقب بیفتد. با کمی شانس، به جلو می رود و شما برنده می شوید. یا شاید هم نمی شود و بازنده می شوید.”

در ایستگاه پلیس، کریس در مورد رابطه خود با نولا دروغ می گوید، اما بنر او را با دفتر خاطرات خود غافلگیر می کند، که در آن به طور گسترده ای به تصویر کشیده شده است. او به رابطه خود اعتراف می کند اما منکر ارتباط با قتل می شود و از کارآگاهان درخواست می کند که او را بیشتر در تحقیقات خود دخالت ندهند زیرا ممکن است اخبار مربوط به این رابطه به ازدواج او پایان دهد، درست زمانی که او و همسرش در انتظار بچه دار شدن هستند.

زیرنویس فیلم امتیاز مسابقه ۲۰۰۵ یک شب، کریس مظاهر نولا و خانم ایستبی را می بیند که به او می گویند برای عواقب اعمالش آماده باشد. او پاسخ می‌دهد که جنایاتش، هرچند اشتباه، «ضروری» بوده‌اند، و او می‌تواند گناه خود را سرکوب کند. همان شب، بنر در خواب می بیند که کریس قتل را انجام داده است.

با این حال، صبح روز بعد، نظریه او توسط شریکش، داود، بی اعتبار می شود، او به او اطلاع می دهد که یک معتاد به مواد مخدر که در خیابان ها به قتل رسیده است، حلقه خانم ایستبی را در جیب خود دارد. بنر و داود پرونده را بسته شده می دانند و از هرگونه تحقیقات بیشتر صرف نظر می کنند. کلویی پسری به نام ترنس به دنیا می آورد و عمویش نه با عظمت، بلکه با اقبال به او برکت می دهد.

زیرنویس Match Point 2005 - بلو سابتایتل

زیرنویس امتیاز مسابقه ۲۰۰۵ این فیلم به طور کلی نقدهای قوی از سوی منتقدان، به ویژه در ایالات متحده دریافت کرد. در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۲۱۶ نقد با میانگین امتیاز ۷.۲/۱۰، ۷۷ درصد محبوبیت دارد. در اجماع انتقادی این وبسایت آمده است: «تندترین فیلم وودی آلن در سال‌های اخیر، Match Point یک فیلم هیجان‌انگیز و فلسفی درباره کلاس و خیانت است.» متاکریتیک گزارش داد که فیلم میانگین امتیاز ۷۲ از ۱۰۰ را به دست آورده است و در نتیجه بر اساس ۴۰ منتقد حرفه ای، “بررسی های عموماً مطلوب” است. راجر ایبرت به این فیلم چهار ستاره کامل داد و آن را در میان چهار فیلم برتر آلن قرار داد. او آن را به عنوان داشتن یک “شیفتگی وحشتناک که در تمام طول مسیر ادامه دارد” توصیف کرد. مجله امپایر به این فیلم چهار ستاره از پنج ستاره داد و آن را بهترین فیلم آلن در میان ۱۲ فیلم آخرش نامید و آن را حتی به کسانی که طرفدار کارگردان نیستند توصیه کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خرید چرخ دستی حمل بار از تولید کننده

تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل

آموزش چسباندن زيرنويس

همه چیز درباره رپرتاژ

تور کربلا

تبلیغات در ایتا

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح