کد خبر : 205195
تاریخ انتشار : سه شنبه 1 آذر 1401 - 16:01

دانلود زیرنویس فیلم ۶Souls 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم ۶Souls 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم ۶Souls 2010 زیرنویس فیلم پناهگاه یک فیلم ترسناک هیجان‌انگیز ماوراء طبیعی آمریکایی محصول ۲۰۱۰ به کارگردانی مانس مارلیند و بیورن استاین، نویسندگی مایکل کونی و با بازی جولیان مور و جاناتان ریس مایرز است. این فیلم با عنوان ۶ Souls در ایالات متحده در ۱ مارس ۲۰۱۳ برای ویدیو در صورت تقاضا

دانلود زیرنویس فیلم ۶Souls 2010 زیرنویس فیلم پناهگاه یک فیلم ترسناک هیجان‌انگیز ماوراء طبیعی آمریکایی محصول ۲۰۱۰ به کارگردانی مانس مارلیند و بیورن استاین، نویسندگی مایکل کونی و با بازی جولیان مور و جاناتان ریس مایرز است. این فیلم با عنوان ۶ Souls در ایالات متحده در ۱ مارس ۲۰۱۳ برای ویدیو در صورت تقاضا اکران شد و پس از آن در ۵ آوریل ۲۰۱۳ اکران محدودی در سینما منتشر شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم 6Souls 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم ۶Souls 2010 پس از اینکه دکتر کارا هاردینگ (جولیان مور)، یک روانشناس، شوهرش را در حالی که آن دو از کلیسا به خانه می روند در شب کریسمس از دست می دهد، پدرش (جفری دمون) او را به آدام (جاناتان ریس مایرز)، بیمار مظنون به داشتن چند شخصیت معرفی می کند. اختلال، تا او را متقاعد کند که نظریه های روانپزشکی غیرقابل توضیح را بپذیرد. آدام خصوصیات ظاهری غیرممکن دیگر شخصیت هایش را به خود می گیرد.

پدر کارا در ابتدا فقط در مورد یکی از شخصیت های آدام، دیوید برنبرگ، به او می گوید. کارا متوجه می شود که دیوید، شخصیتی که به ویلچر نیاز دارد، یک فرد واقعی بود که فلج شد و مدت ها پیش به قتل رسید. کارا به دیدار مادر دیوید می رود و در مورد آدم به او می گوید. مادر دیوید که به شدت مذهبی است، موافقت می کند که آدام را ملاقات کند تا به کارا کمک کند تا او را درمان کند. آدام، به عنوان دیوید، جزئیات خصوصی دیوید را به خانم برنبرگ فاش می کند. او به آدم می گوید که او شیطان است و با ناراحتی می رود.

دانلود زیرنویس فیلم ۶ روح ۲۰۱۰ آدام نسبت به دیگران از جمله کارا پرخاشگرتر می شود و بیشتر شخصیت خود را آشکار می کند. یکی از این افراد، وس، خواننده گروه متال و شیطان پرست است که مظنون به خودکشی است. کارا که فکر می‌کند شخصیت‌ها را به‌عنوان فرار خلق کرده است، از خانه‌اش بازدید می‌کند و آن را کثیف، فرسوده و پر از اشیاء عبادی شیطان می‌بیند. او همچنین جسدی در حال تجزیه را در وان حمام پیدا می کند. پس از تماس با پلیس، کارا می رود تا دخترش سامی را از مدرسه بگیرد. آدام در شخصیت یک دوست خانوادگی با سامی است. او از سمی در مورد ایمانش به خدا سؤال می کند و سامی می گوید که او دیگر باور نمی کند، زیرا پدرش به قتل رسیده است. آدم دستگیر می شود و در مورد جسد در خانه اش بازجویی می شود.

زیرنویس فیلم 6Souls 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس ۶Souls 2010 کارا دوباره با خانم برنبورگ ملاقات می کند که کارا را نزد یک جادوگر معروف به “بزرگ” در کوه های جادوگر هدایت می کند. ننه پس از یک ملاقات کوتاه، کارا را می فرستد. کارا پس از شنیدن فریادها مخفیانه به عقب برمی‌گردد و ننه‌بزرگ را می‌بیند که پیرمردی را باز می‌کند، روحش را می‌مکد و آن را در ظرفی می‌برد که نمادی عجیب روی آن است. مادربزرگ پس از آن یک توده سرطانی را از بدن او بیرون می آورد و قبل از اینکه روح را در او دمیده کند، او را می دوزد. پیرمرد به ظاهر خوب از خواب بیدار می شود. جادوگر برگشته و از کارا می پرسد که آیا هنوز فقط به علم اعتقاد دارد؟ کارا به یاد می‌آورد که آدم وقتی با آن‌ها ملاقات می‌کند، درباره اعتقاداتشان می‌پرسد. او به دو پیام صوتی در تلفن خود گوش می دهد. یکی از برادرش است که از سامی مراقبت می کند. او به کارا می گوید که ممکن است پیرمردی برای او در رابطه با آدم پاسخ هایی داشته باشد.

کارا به ملاقات مردی می‌رود که داستانی از دوران کودکی‌اش را تعریف می‌کند و در حالی که یک ویدیوی خانگی بی‌صدا که توسط پدرش ضبط شده بود را به کارا نشان می‌دهد. مدتها پیش کشیشی برای تعلیم در مورد خدا به شهرش آمد، در حالی که خودش اعتقاد نداشت. کشیش گفت که نیازی به جادوگری و تشریفات بت پرستی نیست و مردم را می توان از طریق ایمان شفا داد. آنفولانزا در شهر شیوع یافت، اما مردم آن به کشیش ایمان داشتند. وقتی متوجه شدند که کشیش یک کافر است که دو دخترش را تلقیح کرده و اجازه داده بود مردم شهر بمیرند، دخترانش را به قتل رساندند. مادربزرگ روح او را می مکید و قبل از اینکه سوراخ هایش را با گل پر کند به هوا دمید تا روحش نتواند برگردد. او بدن او را نفرین کرد تا پناهگاهی برای بی ایمانان باشد.

زیرنویس فیلم ۶ روح ۲۰۱۰ پلیس به کارا می‌گوید که «آدام» را به پدرش رها کردند و جسد در وان حمام او همان آدم واقعی بود که صاحب خانه بود. کارا به صفحه پروژکتور نگاه می کند و «آدام» را در بحبوحه اپیدمی آنفولانزا می بیند. او کشیش بی ایمان از چند دهه پیش است. کارا با پدرش تماس می گیرد و متوجه می شود که “آدام” او را خواهد کشت. وقتی قتل اتفاق می‌افتد، او با درماندگی گوش می‌دهد، سپس با برادرش در مورد اکتشافاتش تماس می‌گیرد. او به او می گوید که سمی درست مثل دوست خانوادگی و پدرش مریض شده است و نماد عجیبی روی کمرش سوخته است. کارا از او می خواهد که سامی را نزد مادربزرگ ببرد. “آدام” ظاهر می شود و برادرش را ناتوان می کند. کارا به سمی می‌گوید که تماس را روی بلندگو بگذارد و می‌خواهد با دیوید صحبت کند. هنگامی که “آدام” دوباره به دیوید تبدیل می شود، او به زمین می افتد، زیرا دیوید به ویلچر نیاز دارد. برادر و دختر کارا فرار می کنند.

زیرنویس 6Souls 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس ۶ روح ۲۰۱۰ پس از پیوستن به آنها، کارا می بیند که نماد روی سمی همان نماد روی ظرف جادوگر است. ننه جان می‌گوید که نمی‌تواند کمک کند، زیرا سامی قبلاً خدا را رها کرده است، اما سامی در کنار سایر ارواح بی‌ایمان پناه خواهد گرفت. “آدام” برادر کارا را ناک اوت می کند و بر کارا غلبه می کند. او روح سامی را می مکد و شخصیت او را تغییر می دهد و نشان می دهد که DID ندارد، اما پناهگاهی برای ارواح افرادی است که ایمان خود را به خدا ترک کرده اند. “آدام” در حالی که سامی به کارا اجازه می دهد تا او را گهواره کند. در عوض او را خفه می‌کند قبل از اینکه گردنش را با ریشه‌ای که از زمین بیرون زده است بچسباند. وقتی کشیش بی ایمان «آدم» می میرد، همه ارواح بدن او را ترک می کنند. بدن بی جان سامی روح او را پس می گیرد. در حالی که کارا و سامی یکدیگر را دلداری می دهند، سامی آهنگی را که دیوید نوشته است زمزمه می کند و به این معنی است که روح دیوید به جای او وارد بدن او شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خرید چرخ دستی حمل بار از تولید کننده

تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل

آموزش چسباندن زيرنويس

همه چیز درباره رپرتاژ

تور کربلا

تبلیغات در ایتا

خرید رپورتاژ آگهی

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح