کد خبر : 133280
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آذر 1400 - 3:04

ثبت بزرگترین زمینلرزه‌ها در استان خراسان جنوبی

ثبت بزرگترین زمینلرزه‌ها در استان خراسان جنوبی

بزرگترین زمینلرزه در هفته گذشته در فردوس استان خراسان جنوبی با بزرگای ۴.۶ رخ داد. به گزارش ایسنا، در هفته گذشته در خوی استان آذربایجان غربی زلزله ۴ و در فردوس استان خراسان جنوبی زلزله ۴.۶ رخ داد. شنبه ۱۶ اسفند در نودژ استان کرمان زلزله ۲.۶، کلاته خیج استان سمنان زلزله ۲.۶، گزنک استان

ثبت بزرگترین زمینلرزه‌ها در استان خراسان جنوبی

بزرگترین زمینلرزه در هفته گذشته در فردوس استان خراسان جنوبی با بزرگای ۴.۶ رخ داد.

به گزارش ایسنا، در هفته گذشته در خوی استان آذربایجان غربی زلزله ۴ و در فردوس استان خراسان جنوبی زلزله ۴.۶ رخ داد.

شنبه ۱۶ اسفند

در نودژ استان کرمان زلزله ۲.۶، کلاته خیج استان سمنان زلزله ۲.۶، گزنک استان مازندران زلزله ۲.۶ و اهرم استان بوشهر زلزله ۲.۶ به ثبت رسید.

شوشتر استان خوزستان با زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۶ کیلومتری لرزید و کانون آن در ۱۵ کیلومتری شوشتر، ۲۶ کیلومتری گتوند و ۲۹ کیلومتری لالی این استان گزارش شد.

یکشنبه ۱۷ اسفند

در شوشتر استان خوزستان زلزله ۲.۶، لالی استان خوزستان زلزله ۲.۹، سنخواست استان خراسان شمالی زلزله  ۲.۹ و ۲.۷ رخ داد.

اندیمشک استان خوزستان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۷ در عمق ۶ کیلومتری را تجربه کرد و کانون آن در ۳۶ کیلومتری اندیمشک، ۳۶ کیلومتری شوش و ۳۸ کیلومتری حسینیه این استان گزارش شد.

دوشنبه ۱۸ اسفند

در بندرعباس استان هرمزگان زلزله ۲.۹، در خوی استان آذربایجان غربی زلزله ۲.۸،در رویان استان مازندران زلزله ۲.۵، در لالی استان خوزستان زلزله ۲.۷، در بوشکان استان بوشهر زلزله ۲.۹ و در بندر دیلم بوشهر زلزله ۲.۵ رخ داد.

موسیان استان ایلام با زلزله‎ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۱۳ کیلومتری زمین لرزید و کانون آن در ۱۵ کیلومتری موسیان، ۲۷ کیلومتری دهلران و ۵۱ کیلومتری مورموری بوده است.

سردشت استان خوزستان بعد از زلزله‌ای به بزرگای ۳.۲ در عمق ۲۰ کیلومتری با زمینلرزه‌ دیگری به بزرگای ۳.۵ لرزید و کانون آن در ۱۷ کیلومتری سردشت استان خوزستان، ۲۲ کیلومتری بندر دیلم و ۴۰ کیلومتری امام حسن استان بوشهر گزارش شد. زلزله ۲.۶ از دیگر رخدادهای این منطقه بوده است.

سه شنبه ۱۹ اسفند

در هجدک استان کرمان زلزله ۲.۶ رخ داد.

در مال خلیفه استان چهارمحال و بختیاری زلزله‌ای به بزرگای ۳.۵ در عمق ۵ کیلومتری زمین به ثبت رسید و کانون آن در ۱۷ کیلومتری مال خلیفه و ۱۹ کیلومتری آلونیه استان چهارمحال وبختیاری و ۲۵ کیلومتری ونک استان اصفهان بوده است.

موسیان استان ایلام زلزله‌ای به بزرگای ۳ در عمق ۸ کیلومتری را تجربه کرد و کانون رومرکز این رخداد لرزه‌ای در ۱۱ کیلومتری موسیان، ۲۵ کیلومتری دهلران و ۴۷ کیلومتری مورموری این استان بوده است.

چهارشنبه ۲۰ اسفند

در مسجد حضرت ابوالفضل استان سیستان و بلوچستان زلزله ۲.۹، در گزیک استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۶، در کمه استان اصفهان زلزله ۲.۶ و در گزیک استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۷ به ثبت رسید.

سردشت استان خوزستان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۱ در عمق ۸ کیلومتری را تجربه کرد و رومرکز آن در ۲۰ کیلومتری سردشت استان خوزستان، ۳۱ کیلومتری بندر دیلم استان بوشهر و ۴۱ کیلومتری دوگنبدان استان کهگیلویه وبویر احمد بوده است.

پنج شنبه ۲۱ اسفند

در فردوس استان خراسان جنوبی زلزله ۴.۶ به ثبت رسید که عمق آن در ۱۰ کیلومتری و کانون این رخداد لرزه‌ای در ۷ کیلومتری فردوس، ۹ کیلومتری اسلامیه و ۳۱ کیلومتری آیسک این استان بوده است.

در بندر خمیر استان کرمان زلزله ۲.۷ و در فاریاب استان کرمان زلزله ۲.۷ به ثبت رسید.

در خوی استان آذربایجان غربی زلزله ۴ در عمق ۷ کیلومتری رخ داد و کانون آن در ۱۲ کیلومتری خوی و ۲۵ کیلومتری ایواوغلی استان  آذربایجان غربی و ۳۴ کیلومتری تسوج استان آذربایجان شرقی بوده است.

موسیان استان ایلام بعد از زلزله ۳ در عمق ۱۴ کیلومتری زلزله دیگری با بزرگای ۳.۳ در عمق ۱۰ کیلومتری رخ داد و کانون آن در ۲۰ کیلومتری موسیان و ۳۲ کیلومتری دهلران بوده است.

اهل استان فارس با زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۶ در عمق ۱۴ کیلومتری لرزید و کانون آن در ۳۱ کیلومتری اهل استان فارس، ۳۵ کیلومتری اشکنان استان فارس و ۳۷ کیلومتری بندرمقام استان هرمزگان بوده است.

اندوهجرد استان کرمان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۶ در عمق ۱۲ کیلومتری را تجربه کرد و کانون آن در ۱۳ کیلومتری اندوهجرد، ۱۶ کیلومتری سیرچ و ۲۸ کیلومتری گلباف این استان گزارش شد.

زلزله ۳ شبانکاره استان بوشهر زلزله دیگر روز ۲۱ اسفند است که در ۳۸ کیلومتری شبانکاره و ۴۶ کیلومتری وحدتیه استان بوشهر و ۳۹ کیلومتری بابامنیر استان فارس بوده است.

در فردوس استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۷، در کاکی استان بوشهر زلزله ۲.۸، در دماوند استان تهران زلزله ۲.۷ و در کهنوج استان کرمان زلزله ۲.۶ رخ داد.

جمعه ۲۲ اسفند

در امیریه استان سمنان زلزله ۲.۷ به ثبت رسید.

خوی استان آذربایجان غربی با زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۴ در عمق ۱۹ کیاومتری لرزید که کانون آن در ۱۳ کیلومتری خوی، ۳۰ کیلومتری سلماس و ۳۵ کیلومتری تازه شهر این استان بوده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کارواش تیکت

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

خرید رپورتاژ آگهی