کد خبر : 149381
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آذر 1400 - 19:12

تلویزیون آخر هفته چه فیلم‌هایی پخش می‌کند؟

تلویزیون آخر هفته چه فیلم‌هایی پخش می‌کند؟

«همراه»، «اسپهبد خورشید»، «صلح شکن»، «موزه» و «حکم مادری» پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند. به گزارش ایسنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «همراه»، «زاپاس»، «نیک و نیکو»، «افرا»، «اسپهبد خورشید»، «بازگشت برنادت»، «زن

تلویزیون آخر هفته چه فیلم‌هایی پخش می‌کند؟

«همراه»، «اسپهبد خورشید»، «صلح شکن»، «موزه» و «حکم مادری» پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «همراه»، «زاپاس»، «نیک و نیکو»، «افرا»، «اسپهبد خورشید»، «بازگشت برنادت»، «زن بدلی»، «جاسوس نیمه وقت»، «سرقت»، «صلح شکن»، «مظنونین همیشگی»، «به دنیا آمدن»، «هوآمولان»، «نبوغ شگفت انگیز»، «موزه»، «زندگی پرماجرا»، «پدران و دختران»، «راز خانه بهجت»، «درس هایی از یک رویا»، «عبور»، «مرد خانواده»، «غول پول»، «جزیره» ،«هری کثیف»، «سفرهای گالیور»، «اخلاقتو خوب کن»، «مادرم و دیوانگان خانواده»، «زنده باد»، «دختر»، «گزارش پلیکان»، «فانوس بانان»، «ماجراهای نیکو ـ برادر کوچک دردسر بزرگ»، «دارکوب زبل»، «پنگوئن های آقای پاپر»، «آلبرت دوست نامرئی من»، «در جستجوی ماوریکس»، «شبکه جهانی (توطئه اشلون)»، «جنگلبان»، «درخت محبوب من» و «حکم مادری» پنج‌شنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

**** شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «همراه» به کارگردانی «یورک شکلتن»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی نیکلاس کیج، آماندا سرنی، مایکل رینی جونیور، وستون کوپولا کیج و سوفی اسکلتون خواهیم دید: ایک چندلر و دامادش استیو، پس از مراجعه به اداره پلیس متوجه می شوند که در حین گشت زنی در شهر باید پسر نوجوانی به نام کنی را همراه خود ببرند. کنی که به خاطر اعمال خشونت در مدرسه تنبیه شده، بالاجبار باید چند روز را به همراه پلیس در شهر گشت زنی کند تا از عاقبت خشونت و کارهای خلاف درس عبرت بگیرد. چندلر و دامادش و کنی در حال گشت زنی هستند که متوجه می شوند در بانکی در نزدیکیشان سرقتی مسلحانه در حال وقوع است. چندلر تصمیم می گیرد که به خاطر داشتن همراه و حفظ امنیت جان او خود را درگیر این قضیه نکند. در همین موقع یکی از سارقین که داخل خودرویی در نزدیکی در بانک مشغول نگهبانی است که …

**************************************************

فیلم سینمایی «زاپاس» به کارگردانی «برزو نیک‌نژاد»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک تیم فوتبال متعلق به اهالی شهر رامیان که در دسته سوم کشور فعالیت داشته به دسته دوم صعود می‌کند. سعید از بازیکانان این تیم است که در آخرین لحظات بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می‌شود و سلامتی‌اش به خطر می‌افتد….

در این فیلم سینمایی؛ امیر جعفری، ریما رامین‌فر، احمد مهران فر، الناز حبیبی و شبنم مقدمی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه دو سیما

انیمیشن سینمایی «نیک و نیکو» به کارگردانی «الکس استادرمن»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این انیمیشن داستان زنبور کوچولویی به نام نیکو است که در خلال جستجوی مادرش، با زنبور دیگری به نام نیک آشنا می شود. این دو دوستان خوبی برای هم هستند و اتفاقات زیادی در بین راه تا یافتن مادر نیکو برایشان به وقوع می‌پیوندد.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «افرا» به کارگردانی «شهرام باباپور»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۴۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره مرد جنگلبانی به نام آقا بزرگ است که همسر خود را در راه حفاظت و حراست از جنگل های گیلان از دست داده و خود نیز هم اکنون در شرف بازنشستگی است. اما در این میان مدیر اداره منابع طبیعی منطقه که به تازگی به این بخش از استان منتقل شده است در نظر دارد که با تکنولوژی روز و استفاده از تصاویر ماهواره ای جنگل های تحت پوشش را زیر نظر گرفته و در مقابل قاچاقچیان چوب از آنها محافظت نماید، ولی …

حمید ابراهیمی، حسین توشه، افشین سنگ چاپ، فرهاد بشارتی و نیلوفر پورمحمدی در فیلم تلویزیونی «افرا» بازی کرده اند.

**************************************************

مستند سینمایی جدید «اسپهبد خورشید» به کارگردانی «مجید امیدی»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این مستند به بررسی دوران حکومت اسپهبدان در منطقه دیلمان قدیم (گیلان و مازندران امروزی) پرداخته می شود. پادشاه دوره مورد بررسی در این مستند، فردی است به نام خورشید یا اسپهبد خورشید، که در سال های پایانی حکومت امویان و آغازین عباسیان، در آن منطقه حکومت می نموده است. در پی درگیری هایی که بین حکومت این منطقه و خلفای عباسی رخ می دهد، سپاه اعراب به آنجا حمله می کنند. یکی از مهمترین آثار باستانی دوران اسپهبدان، غاری است در منطقه سوادکوه به نام غار اسپهبد خورشید که در میانه کوهی واقع گردیده و درون آن به شکل یک دژ طراحی شده است. سپاه اعراب چند ماهی در آنجا اتراق نموده و در تلاش برای فتح آن دژ برآمده که در نهایت موفق می شود. طبق اسناد تاریخی، همسر و فرزندان اسپهبد خورشید که در آن غار به سر می برده اند، به دست مهاجمان اسیر می شوند و ….

**************************************************

فیلم سینمایی «بازگشت برنادت» به کارگردانی «ریچارد لینک ریتر»، شنبه ۱۶ اسفند ماه ساعت ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی کریستن ویگ، کیت بلنچت و بیلی کرودآپ؛ داستان زندگی برنادت فاکس زن حدوداً چهل‌ساله  را روایت می کند که چندان اهل معاشرت نیست و از طریق دستیار شخصی هندی‌اش مانجولا از راه دور به امور خود رسیدگی می‌کند. برنادت در جوانی معماری با آینده‌ای روشن بود، اما پس از این که یکی از پروژه‌هایش توسط تاجری ثروتمند و مالک خانه مجاور خریداری و سپس نابود شد، به سیاتل می رود و یک عمارت قدیمی و ویران را به عنوان پروژه جدیدش خریداری می کند تا آن را برای زندگی بازسازی کند ولی به دلیل نارسایی قلبی فرزندش تمام انرژی و توان خود را برای نگهداری و مراقبت از او به کار می برد تا این که …

**************************************************

**** شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «زن بدلی» به کارگردانی «مهرداد میرفلاح»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: شادی پارسی خواستگاری آرش سپهری را رد می‌کند تا برای استفاده از بورسیه دانشگاه کمبریج به لندن برود. ده سال بعد …

ماهایا پطروسیان، رامبد جوان، بهزاد فراهانی، رضا شفیعی جم، رابعه اسکویی، مهدی امینی خواه، افسانه ناصری و زنده یاد منوچهر آذری در فیلم سینمایی «زن بدلی» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «جاسوس نیمه وقت» به کارگردانی «کیم دوک سو»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرمندی هان بای دانگ و جو چانگ چن خواهیم دید: جانگ یانگ دختر جوانی است که در آرزوی کار در آژانس امنیتی را دارد. او کارهای مختلفی انجام داده اما هر بار در امتحان ورودی آژانس امنیتی کره مردود می‌شود. تا اینکه پس از مدتی او در یکی از شرکت‌های امنیتی به صورت موقت استخدام می‌شود. جانگ یانگ در آنجا مشغول کار می‌شود اما پس از مدتی رییس شرکت می‌خواهد جانگ را اخراج کند که ناگهان یک شرکت کلاه‌برداری موفق می‌شود از حساب شرکت پول زیادی را به‌صورت اینترنتی به سرقت ببرد….

**************************************************

فیلم سینمایی «سرقت» به کارگردانی «اسکات من»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی روبرت دنیرو و داوا بایوتیستا خواهید دید: وان مردی میانسال است که دختر کوچکش به‌دلیل بیماری در نوبت جراحی است اما او توان پرداخت هزینه‌های جراحی را ندارد و اگر تا چند روز دیگر این پول را تهیه نکند بیمارستان نوبت جراحی دختر را به فرد دیگری می‌دهد. وان در یک رستوران و یک مجتمع تفریحی کار می‌کند او از رئیسش به‌نام پوپ درخواست کمک می‌کند اما پوپ او را از اتاقش بیرون می‌اندازد….

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «صلح شکن» به کارگردانی «ئی چی لین»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لیو تائو، ونگ کوانیان، جیای فنگ، آرون کووک، یو آیلی و ژنگ کای خواهید دید: گائو پلیس جوانی است که در راه مراسم تدفین مادرش، به طور ناگهانی با عابر پیاده ای تصادف می کند و عابر پیاده می میرد. گائو که بسیار ترسیده بود، جنازه را در صندوق ماشین پنهان می کند و همزمان با مادرش، جنازه را دفن می کند. گائو فکر می کند ماجرا تمام شده است. تا این که از طرف رئیس اداره وارد پرونده قاچاق مواد مخدر می شود. فرد تحت تعقیب همان مردی است که گائو در حادثه رانندگی او را کشته است. چند روز بعد تلفن مشکوکی از طرف فردی به نام چِن به گائو می شود. چن می گوید که تمام حقیقت و ماجرای تصادف را می داند و اگر جنازه را به چن تحویل ندهد، چن تمام ماجرا را نزد پلیس فاش می کند. در حقیقت چن خودش یکی از نیروهای پلیس است. جنازه یک چشم مصنوعی داشته است. داخل چشم مصنوعی رمزی پنهان است که …

**************************************************

**** شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «مظنونین همیشگی» به کارگردانی «برایان سینگر»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کوین اسپیسی و استیون بالدوین آمده است: پس از انفجار یک قایق در لنگرگاه سن پدرو، پلیس ۲۷ جسد و مقداری مواد مخدر به ارزش میلیون ها دلار را در کنار این قایق منهدم شده پیدا می کند. تنها نجات یافتگان این حادثه نیز که دچار سوختگی شدید شده اند تعدادی توریست مجارستانی و مردی به اسم وربرل کینت می باشند. کینت توسط پلیس تحت فشار گذاشته می شود تا آنچه را که در قایق اتفاق افتاده بازگو کند. داستان باورنکردنی او که از شش هفته قبل آغاز می شود درباره خودش و چهار جنایتکار همدستش می باشد که توسط فردی مرموز و خطرناک با هویتی پنهان برای دست زدن به اقدامی خطرناک به شکلی عجیب گرد هم جمع شده اند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» به کارگردانی «محسن عبدالوهاب»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

«به دنیا آمدن» درباره زن و شوهری است که در آستانه میان سالگی برای ادامه مسیر زندگیشان با یکدیگر دچار مشکل می شوند….

هدایت هاشمی، الهام کردا، پونه عبدالکریم زاده، رضا مرتضوی، اسماعیل پوررضا و رویا جاویدنیا در این فیلم بازی کرده اند.

**************************************************

**** شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «هوآمولان» به کارگردانی «جینگل ما و وی دانگ»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: دختر جوانی که وقتی جنگ می‌شود و پدرش به‌خاطر شکستگی پا نمی‌تواند به جنگ برود، به‌جای او به جنگ رفته و شجاعت زیادی از خود به خرج می‌دهد.

**************************************************

فیلم سینمایی «نبوغ شگفت انگیز» به کارگردانی «جین پیر ژانت»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی هلنا بونهام کارتر، جودی دیویس و کالوم کیث رنی خواهیم دید: توماس پسر بچه ده ساله نابغه ای است که در یک مزرعه دور افتاده همراه پدر و مادرش و خواهرش گریسی و برادرش جیسون زندگی می کند مادرش دکتر کلر متخصص حشرات است و مدام در مورد حشرات تحقیق می کند و پدرش به کارهای مزرعه و نگهداری گاو و بز می رسد. او اختراعاتی کرده که در انجمن اختراعات جز بهترین ها شده است و همه فکر می کنند که توماس یک بزرگسال است و توماس هم قضیه را لو نمی دهد ولی وقتی می بیند که کسی به او توجهی نمی کند تصمیم می گیرد که به جلسه ای که برای اهدا جایزه تشکیل شده است برود و با تنها با قطار سفر می کند و در انجمن همه را شگفت زده می کند و …

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «موزه» به کارگردانی «آلونسو رویسپالاسیوس»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی گائل گارسیا برنال، سیمون راسل بیله و لئوناردو اورتیزگریس خواهیم دید: خوان تصمیم گرفته است که از موزه دزدی نماید و با دوستش بنجامین این کار را انجام می دهند و بعد هم سعی دارند که این اشیا عتیقه را بفروشند. آنها به سراغ یک دلال می روند که او به آنها می گوید که این اشیا هیچ قیمتی ندارند و واقعا هیچکس در دنیا نیست که این اشیا را از آنها بخرد چون قابل خرید و فروش نیستند. بنجامین که متوجه می شود که پدرش در بیمارستان است می خواهد برگردد که خوان مانع او می شود و پدرش می میرد در حالی که پسرش  پیشش نیست. خوان  و بنجامین هر کاری می کنند تا …

**************************************************

**** شبکه نمایش

فیلم سینمایی «زندگی پرماجرا» به کارگردانی «نیکلاس ری»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جیمز میسون، باربارا راش، رابرت اف سیمون و والتر ماتائو خواهید دید: اد آوری معلم و همسری خوب دچار بیماری نادری است. او در بیمارستان بستری شده و طبق نظر پزشکان تنها چند ماه فرصت زندگی دارد. او می پذیرد در یک درمان آزمایشی شرکت کند سپس به طور معجزه آسایی بهبود یافته و به خانه نزد همسر و پسرش بازمی گردد. اما …

**************************************************

فیلم سینمایی «پدران و دختران» به کارگردانی «گابریل ماکینو»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی راسل کورو، آماندا سیفراید و آئورون پُل؛ درباره جیک دیویس نویسنده سرشناسی است که همسرش را در تصادف از دست داده است و خود او نیز دچار آسیب روحی شدید شده است و دچار حمله های صرع می شود. جیک دختر کوچکی به نام کیتی دارد. او به دلیل مشکلاتی که برایش پیش آمده است باید به بیمارستان روانی رود و در مدت درمان کیتی را به خاله اش می سپارد. خاله کیتی به او وابسته شده و می خواهد حضانت او را برعهده گیرد. مشکلات روحی جیک به طور کامل حل نشده و کتاب جدیدش نیز با انتقادهای شدیدی مواجه شده است. او در نهایت موفق می شود که حضانت دخترش را حفظ کند و کتاب جدیدش به نام پدرها و دخترها را بنویسد ولی …

**************************************************

فیلم تلویزیونی «راز خانه بهجت» به کارگردانی «محسن ربیعی»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: علی بعد از سال‌ها دوری از ایران به کشورش باز می‌گردد تا ماجرای کهنه عشق اول خود را به سرانجام برساند. او در بدو ورود به علت تصادف با یک راننده جوان به نام رضا آشنا می‌شود که همسرش از او جدا شده و برای ندادن مهریه او مدام در حال فرار از دست همسرش است. علی سال‌ها پیش عاشق دختری به‌نام عفت شده بود که خواهر دوقلویی به‌نام بهجت داشته و بهجت با ازدواج آنها به‌خاطر سن زیاد علی مخالف بود….

در این فیلم تلویزیونی؛ نگین معتضدی، علی صادقی و سمانه جلالی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «درس هایی از یک رویا» به کارگردانی «سباستین گروبلر»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دنیل برال و کاترین ون استینبرگ آمده است: در یک مدرسه وضعیت خشنی حاکم است. معلمان همه از جنگ طلبی و کشورگشایی امپراطوری آلمان و لزوم پیوستن دانش آموزان به این جریانات برای قدرتمند شدن امپراطوری آلمان، سخن می گویند. اما آموزگاری در این میان تلاش می کند به دانش آموزان راه و رسم مهر ورزیدن را بیاموزد. در این بین دانش آموزی از خانواده ای فقیر و کارگری توسط پسر یکی از کارخانه داران و از هیات امنای مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و …

**************************************************

فیلم سینمایی «عبور» به کارگردانی «جان وو»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی فرانک. ام. آهرن، شان کونگ و تاکشی کانشیرو می بینیم: در میان جنگ چین و ژاپن بر سر تصاحب تایوان خانواده های زیادی درگیر جنگ می شوند. یان زکون یک پزشک چینی اهل تایوان است که به جای برادر مریضش به اجبار به جنگ می رود. او در جنگ توسط ارتش ژاپن اسیر می شود. ارتش چین در این جنگ پیروز شده و تایوان را به تصرف خود درمی آورد. همسر یان زکون به نام ماساکو که اصلیتی ژاپنی دارد از تایوان اخراج شده و وقتی که یان زکون از جنگ بازمی گردد خانه اش را خالی و پر از یادگارهای همسرش می یابد. ژنرال لی از ارتش چین که در این جنگ حضور دارد همسرش یونفن را از کمپ نظامی به تایوان می فرستد تا در امنیت بیشتری باشد. یونفن در خانه ماساکو که به مصادره ارتشچین در آمده ساکن می شود. یک روز ماری او را می گزد و …

**************************************************

فیلم سینمایی «مرد خانواده» به کارگردانی «برت راتنر»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی نیکلاس کیج و تیا لئونی؛ درباره‌ مردی موفق به نام جک کمپل است که این بخت و فرصت در اختیارش گذاشته می‌شود تا ببیند اگر در کنار کِیت نامزد قدیمی‌اش می‌ماند، چه زندگی‌ای داشت و …

**************************************************

فیلم سینمایی «غول پول» به کارگردانی «جودی فاستر»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جورج کلونی، جولیا رابرتز و جک اوکانل خواهیم دید: لی گیتز یک مجری تلویزیونی مشهور است و هر هفته برنامه‌ای زنده به‌نام غول پول روی آنتن می‌برد. او در این برنامه سهام‌های در حال صعود را به جوانان معرفی می‌کند تا از طریق اینترنت روی آن سرمایه‌گذاری کنند. یک شب در حین اجرای برنامه زنده جوانی به‌ نام کارل بودول به بهانه آوردن غذا وارد استودیو می‌شود و روی او اسلحه می‌کشد! کارگردان برنامه که زنی به نام پتی فن است ابتدا برنامه را قطع می‌کند ولی کارل او را مجبور می‌کند تا برنامه را دوباره روی آنتن بازگرداند و … .

**************************************************

فیلم سینمایی «جزیره» به کارگردانی «مایکل بای»، پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با بازی ایوان مک‌گرگور و اسکارلت جوهانسن خواهیم دید: در یکی از صحراهای بزرگ آمریکا کپی ژنتیکی افراد در حال ساخت است تا در مواقع لزوم مثل بیماری و از کارافتادن بدن به فرد مورد نظر پیوند زده شود و بعد از اتمام پیوند، کپی نابود و از بین برود! لینکن به اتفاق جوردان دو کپی هستند که از این موضوع اطلاع پیدا کرده و می‌گریزند…

**************************************************

فیلم سینمایی «هری کثیف» به کارگردانی «دان سیگل»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی کلینت ایستوود و هری گواردینو؛ داستان کاراگاه هری کالاهان است که به خاطر خشونت بیش از حدش، به هری کثیف معروف شده است، حال تلاش دارد تا کلک یک قاتل روانی را هر چه زودتر بکند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «سفرهای گالیور» به کارگردانی «راب لترمن»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جک بلک و املی بلونت خواهیم دید: گالیور روزنامه‌نگاری است که به‌علت خجالتی بودن، بعد از ۵ سال نتوانسته از همکارش خواستگاری کند! همچنین به‌دلیل خجالت و جرات نداشتن تحقیق درباره مثلث برمودا را می‌پذیرد و در گرداب آن غرق می‌شود! لی‌لی‌پوت‌ها او را دستگیر می‌کنند و از هیکل غول‌پیکر گالیور وحشت می‌کنند. گالیور نمی‌داند که چطور سر از سرزمین لی‌لی پوت‌ها درآورده….

**************************************************

فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب کن» به کارگردانی «سیدمسعود اطیابی»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: فرشته ای وظیفه دارد که آدم ها را به دنیایی دیگر بفرستد، اما در یک مورد دچار اشتباه می شود و دو نفر که به آن دنیا فرستاده، برگشت می خورند. در حالی که این دو برای انجام مأموریتی به این دنیا بازگشته اند….

حامد کمیلی، رضا عطاران، سیدجواد رضویان، الهام حمیدی، فخرالدین صدیق شریف، مهدی فقیه، مریم معصومی و فرحناز منافی ظاهر در فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب کن» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «مادرم و دیوانگان خانواده» به کارگردانی «ایبولیا فکته»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تیبور گاسپار، استر اونودی، یولی باشتی و دانوتا شافلارسکا؛ داستان چهار نسل از زنان در مجارستان را از طریق قرن ۲۰ ارائه می دهد. با وجود شرایط سخت جنگ، انقلاب و فقر، در خانواده قادر به حفظ شوخ طبعی و قدرت خود هستند.

**************************************************

فیلم سینمایی «زنده باد» به کارگردانی «سهیل خان»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با بازی سلمان خان، تابو، دیزی شاه، آدیتای پانچولی، دنی دنزونگپا، نادیرا بابار و سونیل شتی آمده است: جی مرد جوانی است که سعی می‌کند مردم را از دست خلافکاران شهر نجات دهد. او به دختری معلول به‌نام سومن کمک می‌کند و به‌جای او در امتحانش می‌نویسد! ولی برادر سومن به‌خاطر اینکه دختر وزیر کشور می‌خواهد از خیابان اصلی گذر کند و باعث ترافیک سنگینی شده نمی‌تواند برای امتحان بعدی خواهرش برسد و سومن هم از هر کسی که خواهش می‌کند نمی‌پذیرند! سومن بعد از اتمام امتحان خودکشی می‌کند و برادر سومن که از دختر وزیر شکایت کرده کشته می‌شود! جی متوجه این جریانات می‌شود و با وزیر کشور در می‌افتد….

**************************************************

فیلم سینمایی «دختر» به کارگردانی «رضا میرکریمی»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم داستان زندگی آقای عزیزی است که سرپرست بخش تعمیرات و نگهداری پالایشگاه آبادان است و برای مراسم خواستگاری دخترش آماده می‌ شود و ستاره دختر دیگرش درهمان روز قصد سفر به تهران برای شرکت در جشن خداحافظی یکی از دوستان هم‌ دانشگاهی‌اش را دارد. پدرش به دلایلی به این سفر مشکوک است و این آغاز ماجراست که …

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی و ماهور الوند در فیلم سینمایی «دختر» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «گزارش پلیکان» به کارگردانی «آلن جی پاکولا»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ولیا رابرتس، دنزل واشینگتن، سام شپارد، جان هرد، تونی گلدوین، جیمز سیکینگ، ویلیام آترتون و رابرت کالپ خواهیم دید: درپی قتل قاضی روزبنرگ، دانشجوی جوان رشته حقوق، داربی شاو به همراه نامزدش توماس کالاهان تحقیقاتی را برای یافتن قاتل او آغازمی کنند. داربی با بررسی اسناد و مدارک متوجه می شود که کاخ سفید، اف بی آی و شخص رئیس جمهورآمریکا با همدستی یکدیگر و استخدام یک تروریست نقشه این قتل را به اجرا گذاشته اند. توماس این تحقیقات را به یکی از دوستانش که مشاور اف بی آی می باشد می دهد. پس از مدتی ماشین توماس منفجر شده و او به قتل می رسد. داربی که از این ماجرا وحشت زده شده است با روزنامه نگار جوان گری گراتهام تماس می گیرد و آنها پس از تعقیب و گریز فراوان موفق به اثبات این قضیه می گردند که ثروتمند مشهور آمریکایی ماتیس با اهدای کمک های نقدی زیاد به رئیس جمهور سبب پیروزی او در انتخابات شده است و …

**************************************************

فیلم سینمایی «فانوس بانان» به کارگردانی «کریستوفر نیهلم»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جرارد باتلر، پیتر مولان و کانر سویندلز خواهیم دید: سه نگهدارنده‎ فانوس دریایی به نام‌های توماس، جیمز و دونالد که وظی فه‎ اداره‎ فانوس دریایی را دارند، به جزیره‎ کوچک می‌روند. اما پس از مدتی آنها ناپدید می‌شوند و هرگز پیدا نمی‌شوند و …

**************************************************

**** شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «ماجراهای نیکو ـ برادر کوچک دردسر بزرگ» به کارگردانی «کاری جوزونه و گورگن لیردام»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

داستان این انیمیشن زیبا در مورد یک بچه گوزن شمالی به نام نیکو است، درست قبل از کریسمس مادر نیکو قصد ازدواج مجدد دارد حال نیکو باید از نابرادری کوچکش نگهداری کند …

**************************************************

فیلم سینمایی «دارکوب زبل» به کارگردانی «آلکس زم»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: تامی پسر پانزده ساله‎‌ای است که پدر و مادرش از هم جدا شده‌اند. پدر و دوست دختر جوانش به نام فِلِسا قصد مسافرتی به جنگل دارند و تامی به واسطه مشکل مادرش به اجبار با پدر همراه می‌شود. او در سفر با دارکوبی پر سر و صدا که نوازنده قابلی نیز هست به نام وودی، یک دختر نوجوان به نام جانی که با دوستانش یک باند موسیقی دارند و نوازنده گیتار ندارند. پدر تامی می‌خواهد درختان جنگل را قطع کرده و ساختمانی در آنجا بنا کند و وودی به طرق مختلف مانع جدی سر راه اوست تا …

**************************************************

**** شبکه امید

فیلم سینمایی «پنگوئن های آقای پاپر» به کارگردانی «مارک واترز»، چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی جیم کَری و کارلا گوگینو؛ در مورد شش پنگوئنی است که مردی به نام پاپِر از پدرش به ارث برده است. آقای پاپر یک تاجر جوان است که از همسرش جدا شده و با دو فرزندش رابطه خوبی ندارد. او به خانه جدیدی نقل مکان کرده است که در منطقه ای سرد است، نامه ای از پدرش دریافت می کند که در آن نامه او صاحب شش پنگوئن شده است، پاپر از این ارثیه پدری خوشحال نیست و پنگوئن ها برای او دردسر ساز هستند، روزی فرزندانش به خانه او می آیند و پنگوئن ها را می بینند و بسیار خوشحال می شوند. از این پس به خاطر وجود پنگوئن ها، بچه ها هر روز به دیدن پدر می آیند و با او بازی می کنند و رابطه خوبی بین آنها برقرار می شود که …

**************************************************

فیلم سینمایی «آلبرت دوست نامرئی من» به کارگردانی «جورج پاپاواسیلیو»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: مکس، آنا و دانیل یک خانواده شاد و خوش بخت هستند. مکس رئیس موفق یک کارخانه اسباب بازی است. پس از مرگ ناگهانی آنا، مکس با مردی نامرئی صحبت می کند که برادر بزرگ تر و فرصت طلب مکس، با دیدن این رفتارهای مکس بلافاصله او را به یک بیمارستان روانی منتقل می کند و …

**************************************************

فیلم سینمایی «در جستجوی ماوریکس» به کارگردانی «مایکل آپتد و کریس هانسون»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جرارد باتلر، جانی وستون، الیزابت شو و آبیگیل اسپانسر خواهیم دید: جی موریازیتی از کودکی به موج سواری علاقمند است و موج ها را اندازه گیری می کند . او در همین زمان یک بار که جانش در خطر است توسط یک موج سوار حرفه ای به نام فراستی نجات می یابد و پس از آن جی همواره آرزویش این است که توسط فراستی آموزش ببیند. از سوی دیگر جی دچار مشکلات فراوانی در زندگی خانوادگی اش است. پدر جی خانواده را ترک کرده و مادر او کریستی برای کنار آمدن با این موضوع و بازگشتن به زندگی عادی نیاز به زمان زیادی دارد، با پیگری های سماجت آلود جی و اصرار برندا همسر فراستی جی تحت آموزش فراستی قرار می گیرد و قبل از آن خطرهای زیاد ورزش موج سواری حرفه ای را به جی نشان می دهد که …

**************************************************

**** شبکه افق

فیلم سینمایی «شبکه جهانی (توطئه اشلون)» به کارگردانی «جورج مارکس»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی وینگ رامز، ادوارد بارنز و شان وست خواهید دید: مکس تکنسین امنیت دسترسی به اطلاعات شبکه ای است. تلفن همراه مشکوکی به آدرس اتاق وی در هتل محل اقامتش ارسال می شود. روی این تلفن همراه پیام های تلفنی از طرف شخصی که به نظر می رسد همه جا مکس را زیر نظر دارد مخابره می شود. پیروی مکس از پیام های کوتاه سبب موفقیت او روی یک دستگاه بخت آزمایی می شود. به تدریج مقامات هتل نسبت به رفتار او مشکوک می شوند. در همین زمان مأموران مخفی شورای امنیت ملی امریکا نیز به سراغ او می آیند و دو بار نسبت به جان مکس سوء قصد می شود. مکس به کمک دوست جدید خود یوری که یک هکر آماتور روسی ساکن پراگ است و در آنجا به عنوان راننده تاکسی کار می کند، موفق می شود از چنگ مأموران امریکایی بگریزد. مکس سعی دارد برای نجات خود شخصی را که پیام ها را ارسال می کند ردیابی کند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «جنگلبان» به کارگردانی «منوچهر حقانی پرست»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: اوائل انقلاب عده ای سود جو برای به دست آوردن ثروت بیشتر دست به قطع درختان جنگل می‌زنند و رسول کمک جنگلبان منطقه را که سعی در دستگیری آنها دارد به شدت مضروب می‌کنند. گلکوه جنگلبان پیر که در مرحله بازنشستگی است برای کمک به اداره جنگلبانی می‌رود اما به علت استعفای دولت موقت و عدم حضور رئیس اداره جنگلبانی کمکی به وی داده نمی‌شود. گلکوه که نمی‌خواهد کسی در این جریان صدمه ببیند از کسی تقاضای کمک نمی‌کند، اما …

فیروز بهجت محمدی، مصطفی طاری، هادی مرزبان، آزیتا لاچینی، علی رامز و زنده یاد کیومرث ملک مطیعی در فیلم سینمایی «جنگلبان» ایفای نقش کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه شما

فیلم تلویزیونی «درخت محبوب من» به کارگردانی «علیرضا سمعی»، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: دانیال پسر جنگلبانی است، که پس از چندین سال دوری از وطن به محل زندگی دوران کودکی خود باز گشته و خاطرات کودکی اش زنده می شود. او به یاد می آورد که چگونه ، پدرش رسم زندگی در طبیعت را به او آموخت و اینکه چگونه به خاطر حفاظت از جنگل، در، درگیری با قاچاقچیان چوب، جان خود را از دست داد و حال ، که با گذشت زمان، او خود تبدیل به پسر جوان و برومندی شده تصمیم می گیرد که در همان زادگاه خود بماند و …

حسین توشه، فرهاد بشارتی و عسل ارباب زاده در فیلم تلویزیونی «درخت محبوب من» بازی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی جدید «حکم مادری» به کارگردانی «سیامک صرافت»، جمعه ۱۵ اسفند ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

این تله فیلم بر اساس معضلات اجتماعی کودکان کار است و داستان یک خانواده سنتی است که پدر خود را بر اثر یک مریضی از دست داده و برای بدهی های پدر و خرج زندگی پسر خانواده مجبور به کار کردن می شود و تو گروه کودکان کار به عنوان امین گروه انتخاب می شود. در این فاصله ۲۰ میلیون پول از طرف رئیس بچه ها  بهش داده می شود که توی بانک بگذارد، اما این پول از او دزدیده می شود. دوستانش به او شک می کنند، اما چون شاهد دارد تبرئه می شود، ولی از کودکان کار اخراج می شود که

ارسلان قاسمی، لیدا عباسی، حسن اسدی، آذین احرامی، شقایق زمانی و روحینا نیشابوری در فیلم تلویزیونی «حکم مادری» بازی کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

خرید رپورتاژ آگهی

شرکت زیمنس در تهران